2726

تنها اینکه تو عقدنامه بنویسن کافی نیست

باید با همسر بری محضر و جداگانه این حق خودش رو به شما بده ک ثبت شه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
برای چی میخوای بگیری بنظره من الان دیگه حق طلاق معنی نداره انقد مردا گستاخ شدن  ازخداشونه زنشون ...

یه هفتس قهرکردم خونه مادرمم همسرم اصلا انگار ن انگار پسرمم برداشته برده عوضی

درمیان انسانهای امروزه باید عاقلانه زندگی کرد نه عاشقانه💔
یه هفتس قهرکردم خونه مادرمم همسرم اصلا انگار ن انگار پسرمم برداشته برده عوضی

خیلی اشتباه کردی اومدی به یه بهانه ای برگرد سره زندگیت من پارسال همین کارو کردم ۷ماه رفتم قهر شوهرم از خداش بود شوهرم افتاده بود زنبازی خوشگذرانی الان به بهانه بچت برگرد هر طور شده برگرد یعنی هرچی بمونی بدتر میشه مرد بدتر لج میکنه تجربه کردم که میگم به بهانه بچت برگرد نذار دیر بشه مال منو پدر مادرش کاری کرده بودن کلا راضی شده بود برای طلاق آخرین لحظه برگشتم

خیلی اشتباه کردی اومدی به یه بهانه ای برگرد سره زندگیت من پارسال همین کارو کردم ۷ماه رفتم قهر شوهرم ...

اخه شوهرمن اصلا اخلاق نداره توهین میکنی وسیله میشکنه واقعا خستم

درمیان انسانهای امروزه باید عاقلانه زندگی کرد نه عاشقانه💔
اخه شوهرمن اصلا اخلاق نداره توهین میکنی وسیله میشکنه واقعا خستم

تاپیکای منو بخون ببین من چی میکشم کاش مال منم فقط مشکله اخلاقش بود مطمعنن کنار میومدم فوقش موقع عصبانیت سکوت میکردم اگه میتونی از بچت دل بکنی وخانوادت پشتتن طلاق بگیر اینم بگم اومدو دومیه از این بدتر شد دیگه راهه برگشت نداری درسته؟پس این هرچیه بشین زندگیتو بکن تازه زبونتم سرش درازه سره دومیه باید بشی موش چون میدونه دیگه نمیتونی طلاق بگیری سواستفاده میکنه سره خواهرم اومده که میگما