2737
2734

من نمیدونم چی بخونم وبه چی علاقه دارم  لطفا کمکم کنید!!

ملاک های انتخاب رشته آیندم اینه که تو رشته ام مستقل باشم مثلا یه دفتر داشته باشم برای خودم یا یه مطب واینکه بتونم با شغلم به بقیه کمک کنم  به خاطر همین به وکالت و روانشناسی فکر میکنم راستی رشتم انسانیه و نمیتونم کنکور بدم امسال ودیگه نمیخوام یه سال دیگه از عمرمو هدر بدم  

به کامپیوتر هم خیلی علاقه دارم به هوش مصنوعی ولی به خاطر اینکه نمیتونم باهاش به بقیه کمک کنم بی خیالش میخوام بشم ولی یکی از هدفام استاد شدنه لطفا باتوجه به معیارام کمکم کنید وراهنماییم کنید   من خودم نتونستم با توجه به معیارام رشته مورد علاقه ام رو پیدا کنم لطفا کمکم کنید!!

به نظرم تربیت معلمه تواین اوضاع بی درو پیکر بهترین انتخابه.به خصوص برای رشته های انسانی 

به فکرش بودم اما معدلم زیر پانزده است عزیزم نمیتونم برم حتی اگه رتبه ام هم اون بشه در ضمن من نمیتونم کنکور بدم  برا آزاد وپیام نور میخوام بخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما الان کنکور دادید مگه ؟؟؟ که دنبال انتخاب رشته هستید ؟؟؟؟

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
برو دنبال علاقه ات فقط همین.چرا فکر میکنی اگه کامپیوتر بخونی نمیتونی ب بقیه کمک کنی🙄😑

چون تا اونجایی که اطلاع دارم اینطوریه اگه شما چیز بیشتریمیدونید راهنماییم کنید لطفا 

2738
بامعلم شدن میتونی به خیلیا کمک کنی.من معلم پنجم ابتداییم روم خیلی تاثیرگذاشت هنوزم اونو یادمه ..کلا ...

دقیقا بانطرتون موافقم منم خودم تربیت معلم رفتم واقعا تواین اوضاع جامعه خیلی خوبه

خدایا شکرت ❤
نمیدم یعنی نمینم بدم

خوب چطوری دنبال انتخاب رشته ای ...متوجه نشدم اصلا 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2706