2733
2739

تا صفحه۴۴خوندم 

چی شد بالاخره ؟

مریم من نوشته هات رو خوندم نوشتی که خوانواده شوهرت رو در رو بهت حرف نمیزنن به شوهرت پیغام میدن 

باور کن شوهرت الکی میگه خودش رو خوب جلوه داده از اون ور هم این اراجیف رو بهت تحویلداده که مهریه آت رو ببخشی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم چرا میگفتن باید مهریه روببخشه؟من تازه ص دوم میرفتم ترکید

خیانت خواهرشوهرشو لو داده بود مثلا

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

هیچی ایشون به شوهر خواهر شوهرش گفته زنت خیانت میکنه 

حالاگندقضیه درا‌مده که مریم گفته و مریم هم به گفته اشتباه کردم و دروغ گفتم ولی الان خانواده شوهره میگن برا ادامه زندگی باید مهریه ببخشی وحجاببگیری 

2738
واقعا اگ نتونه ثابت کنه و شکایتش کنن خیلی ب ضررشه و ک نمیتونه ثابت کنه حتما چون شاهد عینی در حین راب ...

ک حتی قانون شاهدم قبول نداره بخاطر ممکنه تهمت باشه و شاهدا دروغی پس کلا موضوع خیانت ثابت نشدنیه مگ فیلمی باشه

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!