2737
2739
عنوان

تو رو خدا همه جواب بدید

840 بازدید | 55 پست

سلام

من با نامزدم یه اشتباهی کردیم رابطه کامل داشتیم حین دخ و ل یهویی ک ا ن د و م پاره شد و من یه چیز گرم ت و م حس کردم زود رابطه رو متوقف کردیم و یه آب بی رنگ بود سریع پاک کردم بعد شوهرم گفت چی شده منم گفتم آبت اومد یه چیز گرمی اومد ت و م گفتش اخه ارضا میشدم که می فهمیدم خودم منم ترسیدم و گفتم یه قرص بگیریم رفتیم قرص خریدیم قرصLD بعد ۲۱ روز مصرف کردیم و بعد ۷ یا ۸ روز از رابطه یه تست حاملگی با بی بی چک زدم که خط cقرمز شد و خط t هیچ تغییری نکرد عین روز اولش بود بعد این چند روز که هفته پریودیمه استفراغ و سردرد و کمر درد دارم که فکر میکنم از عوارض قرصه اس چون نوشته بود یا اینکه از پریودیم جلوگیری میکنه بخاطر اونه الان نمیدونم باردارم یا نه نظر شما چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیستی

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2731

اخر نامزدت بود یا شوهرت

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2738

ضمناباید قرص اورژانسی میخریدی ال دی هم باید چهارتا میخوردی همزمان چهارتام ۱۲ساعت بعد همزمان

نمیشه که روزی یدونه بخوری اون جلوگیری نمیکنه مگراینکه از دوماه قبل شروع کرده باشی مرتب خورده باشی 

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️
شمناباید قرص اورژانسی میخریدی ال دی هم باید چهارتا میخوردی همزمان چهارتام ۱۲ساعت بعد همزمان نمیشه ک ...

اگه چیزی داخل ریخته باشه اورژانسی بخوریم یعنی جلو حاملگی رو میگیره؟؟؟

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2706