2737
2734

نوزادم شیر نمیخوره

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها

چند وقتشه خشک میدی یا شیر خودت؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

یک هفته دیگه 4 ماخش میشه رفلاکس شدید داره پنتاپرازول میخوره و شیر پپتی فقط هم شیر خشکیخکه سعی میکنم هر سه ساعت بخوابونمش تا 90سی سی شیر بخوره گاهی نمیخوره گاهی بی موقع میخوابه و وقت شیر بعدیش بیداره  با قاشق و اینا هم نمبخوره

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همونم که بهش میدم ذره ذره میاره بتلا خیلی نگران رشدش هیتم دکتری نبوده که نرفتم دیگه چکار کنم

2731
خب پس چی کار میکنی؟؟؟اشتها داره؟؟؟

اصلا اشتها نداره الان دهرم خر سه ساعت میخوابونمش دو درجه شیر بخوره داروش هم پنتاپرازول هست خیلی نگرانش هستم شما مشکلتون چیه

2738
سلام ینی اگه ببرم خوب میشه

ببر دکتر محسن دهقانی یا دکتر مژگان زحمتکشان

هردوشون دکترای خوبین

احتمالا داروش رو عوض کنن نکسیوم بدن

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤
ببر دکتر محسن دهقانی یا دکتر مژگان زحمتکشان هردوشون دکترای خوبین احتمالا داروش رو عوض کنن نکسیوم ب ...

الانم دو روزه نکستیوم میدم دکتر زحمتکشان میرفتم اما خوشم نیومد الکی میخواست بچه رو آندوسکوپی  کنه بچه 4 ماهه رو

الانم دو روزه نکستیوم میدم دکتر زحمتکشان میرفتم اما خوشم نیومد الکی میخواست بچه رو آندوسکوپی  ک ...

به این زودی اندسکوپی نکن

پودر نکسیومم بهتره انگار

پس برو دهقانی

کلا رفلاکس اگه آلرژی نباشه به مرور خوب میشه

فقط مدارا میخواد

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤
به این زودی اندسکوپی نکن پودر نکسیومم بهتره انگار پس برو دهقانی کلا رفلاکس اگه آلرژی نباشه به مرو ...

متاسفانه الرژی هست و باوجوذ اینکه شیر پپتی جونیور میخوره وضعیتش بد تر هم شده دیگه تو خواب هم به سختی میخوره

به این زودی اندسکوپی نکن پودر نکسیومم بهتره انگار پس برو دهقانی کلا رفلاکس اگه آلرژی نباشه به مرو ...

اگه الرژی باشه چی

2706