2726
عنوان

خانوما یه لحظه بیاین درمورد قوم شوهر، مشورت میخوام مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 42 پست

ن زنگ بزن ن برو خونشون تا نیومدن دیدن بچه ت. رفتی خونشونم باهاشون گرم نگیر. از زحمات خوانواده ت هم تعریف نکن واسشون چون بی چشم و روئن دلشون خنک میشه ک همه کارا رو گردن مامان بابات بوده. 

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن زنگ بزن ن برو خونشون تا نیومدن دیدن بچه ت. رفتی خونشونم باهاشون گرم نگیر. از زحمات خوانواده ت هم ت ...

چون الان دورم ازشون میخوام زنگ بزنم دیگه

💖 پسرام همه دنیای منن💖
2728

من نمیدونم شماها چرا اینجوری هستین برین انقدر زنگ بزنین هی اونا بی محلی کنن.هی یکی در میون تاپیکا مادر شوهر مادر شوهر.مگه چه خری هستن که هی ما باید دنباله محبتشون باشیم.من خودم پنج ساله ازدواج کردم بچه ام دنیا اومد از اول یه سر نزد منم محلش نذاشتم تا این که گفت تو منو اصلا به عنوان مادر شوهر قبول داری؟ منم هیچی نگفتم .الان یه ذررررره بهتر شده از وقتی محلش نمیدم.والا برن بابا گور باباشون.شوهرمو عشقه هرچیم میخواین بگین من نمیتونم مثل بعضی از شما دنبال محبت یه عقده ای باشم .هر کی یه قدم واسم برداره صد قدم واسش بر میدارم

چون الان دورم ازشون میخوام زنگ بزنم دیگه

ن اصلا .... ب هیچ وجه. تو ک زنگ بزنی نزنی اخرش بدهکاری...  بذار پس واقعا بدهکار باشی دلت نسوزه برن گم شن نکبتای بی فرهنگ بس ک عقده ای ن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

تا الان هیچی نگفتم خیلی سواستفاده کردن و میکنن فکر میکنن ازشون میترسم، البته به شوهرم گفتم گفت بزنگ حرفاتو بزن،شوهرم پشتمه گفت به من زنگ زدن خودم جوابشونو میدم

💖 پسرام همه دنیای منن💖
ن اصلا .... ب هیچ وجه. تو ک زنگ بزنی نزنی اخرش بدهکاری...  بذار پس واقعا بدهکار باشی دلت نسوزه ...

خوانواده شوهر منم یکم اینجورین . انقد بدم میاد طلبشون انگار دست بابای ادمه. بی فرهنگن عقده بقیه رو سر عروس در میارن. من هر وقت بی محلی میکنم بیشتر خودشونو جمع میکنن. رفتی هم خونت تا نیومدن دیدن بچه ت بچه رو نبر خونشون

ن اصلا .... ب هیچ وجه. تو ک زنگ بزنی نزنی اخرش بدهکاری...  بذار پس واقعا بدهکار باشی دلت نسوزه ...

آره حالم ازشون به هم میخوره هرکاری کردن هیچی نگفتم، همه جا هم عروس بده منم،هرجا میرن ازم بد میگن

💖 پسرام همه دنیای منن💖
آره حالم ازشون به هم میخوره هرکاری کردن هیچی نگفتم، همه جا هم عروس بده منم،هرجا میرن ازم بد میگن

پس بذار واقعا بد باشی دلت نسوزه دیگ

خوانواده شوهر منم یکم اینجورین . انقد بدم میاد طلبشون انگار دست بابای ادمه. بی فرهنگن عقده بقیه رو س ...

کلا دیگه دلم نمیخواد برم خونشون،کاراشونو ریختم تو دلم دارم میترکم بخدا،خیلی اعصابم خورده ازشون

💖 پسرام همه دنیای منن💖
کلا دیگه دلم نمیخواد برم خونشون،کاراشونو ریختم تو دلم دارم میترکم بخدا،خیلی اعصابم خورده ازشون

تو شوهرتم قطع رابطه س. نرو تمام. فک کن نداریشون چ خرین ک بخوای ب خاطرشون خودتو ناراحت کنی. من انقد خوشحال میشم وقتی مادر شوهر جاریم با هم گرم میگیرن  میگم اینا تیکه هم باشن بهتره تا یاد من بیافته. دوری و دوستی

2706