2410
2553
عنوان

این پیاما و تو گوشی شوهرم دیدم بنظرتون خیانته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289751 بازدید | 1892 پست
اینم ممکنه باشه البته اگه خواهر دیگه ای نداشته باشی که ازش سوال کنه مثلا شوهرخواهر من برای ولنتاین ...

منم همینطور

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
نه عزیزم.اصلااا روابطشون اینجوری صمیمی نیست. اگه میخواست راجبه کادوی تولدم بپرسه یا باکسی راجبه تول ...

تند نرو من نمیدونم چرا ما زنا انقدر عجولیم 

اول بشین هر وقت عصبانیتت فروکش کرد فکر کن خوب بعد ببین چه راهی بهتره که هم بفهمی دلیل کارش چی بوده هم در مقابل جواب اون چه مدل واکنشی بدی بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بشییییییییییییین 

ببیییییییییین

کجا زندگیت یه روزنه ای باز شده

که این دختره یا هر دختر و زنی دیگه میتونه 

از این روزنه بیاد داخل 😒

روزنه ها رو ببند

اگه شوهرت محبتیه محبتش کن

اگه تو رابطه .... مشکل دارید حلش کن

بشین زندگیتو بچسب سفت دودستی 

اگه بخوای حرف بعضی از این دوستانو بشنوی و بخاطر یه پیام رد و بدل کردن 

بزنی زیر زندگیت که جا رو باز میکنی برای بقیه خیلی راحت و بی دردسر 

بجنگ برای زندگیت

ارزش جنگیدن داره .... میدونم الان از درون داری اتش میگیری 

ولی الان محکوم هستی به اینکه به خودت ارامش بدی و فعلا هیچ اقدامی نکنی

یه وقت نری به کسی بگیا 

افرین

دختر دانایی باش

خدا کسی رو که دوست داره بیشتر امتحانش میکنه

😢😢😢😭😭😭😭

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2720

شوهرت دوس داره لاس بزنه مشخصههههه خب

براش عادیه

ولی نزار رابططون تموم شه سرد شه یا بعنوان رفع نیاز نگات کنه 

تو همیشه دم دستشی اما اونا جذابن خودشیرینی میکنن میخوان تیغ بزنن براشون فرق نداره طرفشون مجرده یا متاهل 

حواستو ب زندگیت بده و برو پیش مشاور 

♥️دوستت دارم خدا♥️

سلام عزیزم من ادم فوضولی نیستم ولی اینطور که فهمیدم ظاهرا شوهر شما مشکلات جنسی داره ولی نیاز جنسیشو داره پس شما سعی کن بهتر باهاش رابطه برقرار کنی اینکه میگی من فکر میکنم بابامه رو بنداز اونجا بلخره همسرته و ادم توقعاتی که از همسرش داره با پدرش و دخترش فرق میکنه! بعدم این حس به مرور به ایشونم القا میشه اینم واس همین فکرمیکنه باید بره از یکی دیگه طلب رفع نیاز جنسیشو بکنه .. شما بهش بگو درسته این مشکلو داری ولی بیا از این به بعد هرشب حداقل همو بوس کنیم! اینجوری لازمم نیس نیزهای جنسی خودتو بکشی .. بعدشم اونقدر بهش محبت کن یه دقیقه ام نتونه از فکرت بیاد بیرون ولی یه جوریم بهش محبت نکن که انگار وظیفته بعدشم احتمالا الان از ترس اینکه شما بخای طلاق بگیری و یا رازشو فاش کنی  داره مارموز بازی در میاری پس بهترین کار اینه یه مدت باهاش تو قیافه باشی و بعد کم کم این پروسه رو شروع کنی 

💙 با افتخار استقلالیم ...
2714

کاش فقط زنه جلف و بد حرف میزد متاسفانه  شوهرتم ب جور جواب داده و دسته رد به  سینه اون خانوم نزده و پایه بوده باهاش .. تو حساس نیستی حست کاملا درسته به جا اینکه اون دختر ه رو بشونی سرجاش شوهر خودتو بشون باهرروشی که میتونی قهر و ... اگه ادم  بشو نبود ولشکن همچین اد م نامردیرو دلم گرفت من بود م صد درصد الان تو فکردادگاه و طلاق بودم ولی خب بچهونبود حمایت خانواده و..خیلی چیزهای دیگباعث میشه بازم ا تو زندگی یه همچین ادمایی بمونیم 

تند نرو من نمیدونم چرا ما زنا انقدر عجولیم  اول بشین هر وقت عصبانیتت فروکش کرد فکر کن خوب بعد ...

حرفتو ک قبول دارم.اما من فقط زنگ زدم ک ازش بپرسم جریان چی بوده چرا شماره ی زن داداشمو گرفته که همسرم بعده یکم صحبت عصبی شد منم واکنش نشون دادم...

و هنوزم قانع نشدم که چرا بجای اینکه با برادرم حرف بزنه رفته سراغ زنش.اصلا نمیفهمم

اینم ممکنه باشه البته اگه خواهر دیگه ای نداشته باشی که ازش سوال کنه مثلا شوهرخواهر من برای ولنتاین ...

درسته منطق و عقل اینو میگه که با خواهرم که خیلیم باهم صمیمی هستن یا مادرم یا یکی از دوستام ک همسره دوستشم هست و رابطه خانوادگی داریم مشورت کنه.

بعدشم اخه من ازش پرسیدم خیلی واضح گفتم شمارشو چرا میخواستی اونم گفت ااا تو از کجا فهمیدی گفتم بماند گفت میخواستم واسه تولد دعوتش کنم.منم گفتم برادر ندارم مگه؟

حتی اینم نگفت که میخواستم باهاش مشورت کنم یا ازش کمک بگیرم.ی حرفی زد که اصلا درکش نمیکنم.اصلا 

چقدرم همسرت استیکر داره 

حالا همسر من یه استیکر خرس داره میگه تلگراممو شلوغ کردی پاکش کن 🙄

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

ببین استارتر نازنین وقتی اینچنین تاپیک هارو اینجا میزاری هر کسی با توجه به رابطه خودش با شوهرش نظر میده و به این دلیل کلی نظر متفاوت میگیری که کیج میشی شما تو تاپیک هات گفتی همسرت با جنس مخالف برخورد راحتی داره و ... تو از همه بهتر همسرت رو میشناسی و میدونی حدود برخوردش با جنس مخالف چیه تو اتفاقی که برات افتاده با توجه به چیزی که از همسرت گفتی من ذره ای خیانت نمیبینم هیچ خیانتی بهت نکرده فقط از رو شیطنت دچار اشتباه شده تمام .تمام .تمام انسان های روی کره زمین از این اشتباهات میکنن از در اوردن حلقه دست توسط یه خانم در برخورد با یه مروی که نگاهش میکنه گرفتهههههههه تا نگاه های دنبال دار یک اقا به زنی که بهش توجه نشون میده تمام انسان های کره زمین به واسطه انسان بودن از این دسته اشتباهات رو دارن شوهر شما هم مرتکب اشتباه شده الکی زندگیتو به خاطر هیچ و پوچ خراب نکن البته که همسرت اشتباه کرده و شما هم میدونی گه اشتباه کرده و بخشش این اشتباه فقط به نوع رابطه شما و همسرت بر میگرده فقط همین زیادم به حرفایی که اینجا میشنوی اهمیت نده شاید این رابطه میتونست استارتی برای خیانت باشه ولی در هر صورت تو جلوشو گرفتی و این اتفاق نیوفتاد پس پیش پیش دنبال دردسر نرو خداروشکر که نشد و فکر میکنم شوهرت هم به اندازه تو بهت عشق داره و دیگه کاری نمیکنه که تو رو ناراحت کنه

2706