2410
2553
عنوان

این پیاما و تو گوشی شوهرم دیدم بنظرتون خیانته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289751 بازدید | 1892 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای هیچ وقت به شوهرت نگو حس میکنم برات کافی نیستم .یا حس میکنم برات کمم و از این حرفا.چرا خودتو میاری پایین.اینجوری .اگه اون تو این فازا نباشه،کم کم توهم برش میداره که تو براش کم هستی و اون ازت سرتره.همیشه خودتو بالا بگیر.اشتباه نکن.الان شاید بهت بگه عزیزم تو خوبی و اصلا کم نیستی.اما اگه تکرار کنی مطمین باش سری های بعد ،راحت بهت خیانت میکنه.تا اعتراضی کنی ،بهت میگه تو برام کمی و در حد من نیستی

2456

عزیزم متاسفم واسه این پیاما اما اگه زندگی تو دوست داری میدون به کسی نده واسش بجنگ و با چنگ و دندون حفظش کن چون جامعه بد شده بخاطر حماقت یه زن دیکه و بخاطر سهل انگاری شوهرت زندگی و کامتو تلخ نکن .بگذر اگه همسرتو دوست داری ببخش چون زندگی ارزشش بیش از ایناست

بچه ها اومد محل کارم باهام حرف زد مدام منو بوسید  گفت غلط کردم گفت تو از سرمم زیادی گفت هم ...

من دلیل اینکار شوهرتونو فقط در طمع زیادی میبینم چون خانم خودش اینقدر تو همه چیز سر هست و طعمش شیرین بوده براش هوایی شده که شاید بقیه هم ازین بهترن...گاهی خوبی هم نتیجه عکس میده 

ایشون فقط دچار وسوسه شدن...همین ترس از دست دادن شما براش بسه

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
2714
حرفتو ک قبول دارم.اما من فقط زنگ زدم ک ازش بپرسم جریان چی بوده چرا شماره ی زن داداشمو گرفته که همسرم ...

آره خب به نظرم دلیل قانع کننده ای نیاورده

ولی بعضی وقتا مردا واقعا مغزشون قدرت تجزیه و تحلیل عمقی نداره گاهی سرسری و بدون فکر تصمیمی میگیرن و عملی میکنن ممکنه منظور بدی پشت کارش نداشته باشه ولی باز کارش شک برانگیز بوده

آره خب به نظرم دلیل قانع کننده ای نیاورده ولی بعضی وقتا مردا واقعا مغزشون قدرت تجزیه و تحلیل عمقی ن ...

راستشو بخوای شوهره من دقیقا نمونه ی بارز حرفیه که شما گفتی بااینکه حدودا ۳۰سالشه اما واقعا قدرت تجزیه تحلیل خیلی مسائلو نداره یعنی متوجه نمیشه.

اما ب هرحال میخوام یطوری برخورد کنم که اگه واقعا قصدیم نداشته ب خودش بیاد

مرسی از راهنماییت و نظره قشنگت عزیزم❤😘

راستشو بخوای شوهره من دقیقا نمونه ی بارز حرفیه که شما گفتی بااینکه حدودا ۳۰سالشه اما واقعا قدرت تجزی ...

می فهمم چی میگی خودم یکیشو دارم میدونم موجودات خنگ ولی بعضی وقتا مارمولکین😒

توام خوب کاری کردی پیشگیری بهتر از درمان است

انشاله همیشه خوشبخت و شاد باشین کنار هم

😘😘😘

می فهمم چی میگی خودم یکیشو دارم میدونم موجودات خنگ ولی بعضی وقتا مارمولکین😒 توام خوب کاری کردی پیش ...

واقعا درست میگی 👌👌👌👌👌👌👌

مرسی قربونت برم بابت دعای قشنگت.

همچنین عزیزدلم.واست بهترینارو میخوام🌷🌷😍

عزیزم ب نظر من شما صبر کن شیش ماه یکسال اگر دیگه خطایی از همسرت ندیدی بعد باردار شو چون بعضی مردا هستن ک زنشون رو باردار میکنن ک سرش ب بچه گرم بشه و کمترسر از کارشون در بیاره بعدم شوهرت الان ک میتونی مرتب باهاش باشی کنی و اندامت خوبه اینجوره فردا روز ک باردار شدی و نتونستی درست س.ک.س کنی میخواد چیکار کنه ی مقدار فکر کن حتما حکمتی بوده ک باردار نشدی تا الان الانم یمقدار دیگه صبر کن توکلب خدا از خدا بخواه بگو خدایا اگر شوهرم واقعا توبه کرده تو بهم ثابت کن تگر هم داره هنوز ادامه میده تو دستشو رو کن نزار من ی بچه بدنیا بیارم ک هم زندگی من خراب بشه هم اینده بچم تو راه درستو بهم نشون بده خداا انقدر بزرگه ک مطمعن باش بهت جواب میده بگو خدایا شیش ماه صبر میکنم خودت بهم نشون بده ک شوهرم بهم وفاداره یا نه 

2706