2737
2734
عنوان

سلام خوشگلا همگی بیاین یه تُک پا..

185 بازدید | 18 پست

خوبید همگی؟

من دیروز تو یوتیوب یه ویدیو دیدم از خواص تخم کتان برای مو و پوست ..تصمیم گرفتم ۱۲ روز به روشی که تو ویدیو بود به مو و پوستم برسم ..گفتم اگه کسی مایله منو همراهی کنه تو این ۱۲ روز باهم باشیم وبه هم انرژی بدیم ونتیجه عالی ببینیم اینجا دور هم جمع بشیم .یه نکنه اینکه خودم امروز هم واسه مو و پوست صورتم استفاده کردم و نتیجش راضی کننده بود..

💑=👧👧🧒

اول اینکه من هم از تخم کتان طلایی خریدم و هم قهوه ای ..بعد تخم کتان قهوه ای لعاب بیشتری داره..

تخم کتان واسه مو..

۱/۴ تخم کتان رو با ۲ پیمانه آب به مدت حدودآ ۷-۸ دقیقه بزارید بجوشه بعد اونو توی یه جوراب زنانه بریزید و ژلی که از اون بدست میاد رو بزنید به موهاتون .میتونید با یه برس ابرو یا برس ریملی که تموم شده و خوب شستید بزنید به ابرو ومژه هاتون بعد یه روسری یا حوله رو دور موهاتون بگیرید به مدت ۲-۳ساعت اگه بیشتر هم شد که چه بهتر.مثلآ شب تا صبح و بعد برید حموم..من تصمیم دارم هفته ای ۳ بار بزنم به موهام.

این ماسک برای تقویت مو،افزایش رشد موها،متعادل سازی چربی و خوش حالتی مو خیلی خوبه

💑=👧👧🧒

واسه پوستتون هم دو قاشق تخم کتان رو با هاون برقی یا دستی نرم میکنید و با ۶_۷ قاشق آب مخلوط میکنید .روشو سلفون بکشید و بزارید ۶-۷ ساعت تو یخچال بمونه .تخم کتان یه حالت ژله ای پیدا میکنه اونو بزنید به صورتتون بویژه اطراف چشم و لبها و پیشونی تا یه ساعت بمونه ..تواین مدت سعی کنید صحبت نکنید بعد یه ساعت صورتتون رو با آب ولرم بشورید .اینکار رو روزی دو بار انجام بدین و سعی کنید مواد رو فقط برای همون روز تازه درست کنید مثلآ هر شب درست کنید بزارید یخچال برای فرداتون توی دو نوبت بزنید..این ماسک برای نرمی و ویتامینه کردن پوست عالیه و اینکه بعد از ۱۲ روز چین و چروکها رو از بین میبره البته چیزی که تو ویدیو گفته شده ولی خب به نظرم به امتحانش می ارزه..من بعد از اینکه صورتمو شستم به پوستم  روغن کرچک زدم خیلی پوستمو نرم کرده..

💑=👧👧🧒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از بوش بدم میاد🥴🥴

،

دومدل تخم کتانو مخلوط کردی باهم؟تو ویدوئه کدومش بود؟

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2738
از بوش بدم میاد🥴🥴 ، دومدل تخم کتانو مخلوط کردی باهم؟تو ویدوئه کدومش بود؟

بوش تقریبآ شبیه بادوم تلخ بود..

تو ویدیو گفته بود فرقی نداره و خواص هر دو شبیه همه ولی من امتحان کردم لعاب تخم کتان قهوه ای رنگ بیشتر بود

💑=👧👧🧒
بوش تقریبآ شبیه بادوم تلخ بود.. تو ویدیو گفته بود فرقی نداره و خواص هر دو شبیه همه ولی من امتحان کر ...

مرسی عزیزم

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2706