2726
عنوان

میخوام دندونمو بکشم کسایی که دندون عقل کشیدن میشه بیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 35 پست
کشیدن اصلا درد نداره عزیزم. از من دوتاش جراحی میخواد و دردش بیچارم کردهههههه دکتر گفت جراحیش سخت ...

ب من گفت اگ جراحی بخواد 160 اگ نخواد 100 چخبرهه ی تومن؟عزیزم من رقتم درمانگاه دولتی توهم اگ نداری برو حداقل درد نمیکشی

برای منم صاف درآمده بود و نهفته نبود برام درستش کرد و هنوز دارمش دندون خوبی هم هست  نظر دندون ...

سوراخ شده اخه کشیدنش خرجش کمتره تا عصب کشی بدردی هم نمیخوره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا نميفهمي بي حسي اما بزار بعد تولد چون بعدش براي خونريزي نكردن يك پانسمان اندازه بالشت ميزارن د ...

تولد شبه من ساعت 12ونیم ظهر نوبت دارم تا عصر ک بتونم ی غذایی درست کنم اذیتم نمیکنه؟میترسم از درد نتونتم کاری کنم ابروم بره مجبورم برم اخه نوبت دارم بعدشم خیییلییی درد دارم 

2728
ب من گفت اگ جراحی بخواد 160 اگ نخواد 100 چخبرهه ی تومن؟عزیزم من رقتم درمانگاه دولتی توهم اگ نداری بر ...

عزیزم من اصفهانم تو بیمارستانای دولتی انجام نمیدن فقط جراحای فک تو مطب انجام میدن.

اگه دولتی انجام میداد که حتما میرفتم.

بذار بعد از تولد

درد نداره ولی یه حالتیه انگار مشت زدن تو فک آدم خخخخ

البته دکتر نابلد باشه درد داره ها

دکتر خوب برو ماهر باشه

جوون و بی تجربه نباشه

برای کشیدن خانوم نباشه بعتره

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70
تولد شبه من ساعت 12ونیم ظهر نوبت دارم تا عصر ک بتونم ی غذایی درست کنم اذیتم نمیکنه؟میترسم از درد نتو ...

من قبلش درد داشتم خيلي

بعدشم تا يك روز بعد بود دردش

اما در حدي هست كه كاراتو بتوني بكني

فقط حرف نزن بعدش اصلا تا يك ساعت

من كه از راه اومدم كلي خونمو تميز كاري كردم و كارامو كردم بعدم گرفتم خوابيدم تا فردا😃

عزیزم من اصفهانم تو بیمارستانای دولتی انجام نمیدن فقط جراحای فک تو مطب انجام میدن. اگه دولتی انجام ...

دفترچه ندارین

یسری درمانگاها هستن تو تهران که مخصوص ارتش و ..گ هستن اما آزاد هم بری از مطب خصوصی کمتر میگیرن

حالا نمیدونم اصفهان چطوریه

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70
دفترچه ندارین یسری درمانگاها هستن تو تهران که مخصوص ارتش و ..گ هستن اما آزاد هم بری از مطب خصوصی کم ...

نه اصفهان اصلا تو درمانگاها انجام نمیدن.

دفترچه داریم وای جالبه که دیگه دکترای معروف تو مطباشون اصلا دفترچه قبول نمیکنن و ویزیتشونا ازاد حساب میکنن.

دندون عقلمم هرجا میرم میگن رو ۱ میلیون میگیرن.

م

که وااااقعا زوره و ندارم. دکترا خیلیییی بی وجدان شدن. اخه شوهر من‌که ۱ تومن کلا درامدشه چطوری اینقد پول دندون بدیم

نه اصفهان اصلا تو درمانگاها انجام نمیدن. دفترچه داریم وای جالبه که دیگه دکترای معروف تو مطباشون اصل ...

میفهمم منم واسه همین 160تومن بخدا نداشتم قرض گرفتم ولی خداروشکو اینجا اهواز کلی درمانگاه هست که دولتی حساب میکنن 

2706