2410
2553

خانما دندون عقل پایینم پوسیده شده نهفته هم نیست کاملا صاف دراومده ولی پوسیده درد بدی داره میخوام بکشم ولی خیلیییییی از دردش میترسم خواهش میکنم اگه تحربه دارین راهنماییم کنید اخه شبش هم تولد شوهرمه مهمون دارم میخوام سرپا باشم 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
درد کجا بود بابا. من اصلا نفهمیدم کی کشید. یهو گفت تموم شد!

شوخی میکنی حالا دردش که بی حسی میزنن ولی واقعا سخته دندون عقل رو کشیدن

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم

درد نداره راحته راحت 

تازه برای من نهفته بود جراحی هم داشت .دوتاشو ی روز کشیدم دوتاشو دوروز بعد 

البته من تحملم خیلی بالاست بددرد نیستم 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

دندون عقلای من کج در اومده بودن به بقیه دندون هام فشار آورده بود داشت بقیه رو کج میکرد دکتر گفت باید همش رو بکشی منم مثل شما خیلی می ترسیدم .تا اینکه به خودم جرات دادم رفتم .اصلا درد نداشت تازه خیلی هم راحت شدم چون دهنم رو نمی توستم کامل باز کنم فکم درد می گرفت.تو هم برو اصلا نترس

شوخی میکنی حالا دردش که بی حسی میزنن ولی واقعا سخته دندون عقل رو کشیدن

برای من اصلا سخت نبود. واقعا نفهمیدم. گفت دهنتو باز کن. با یه چیزی تق و تق زد که اصلا حس نکردم. با یه چیزی کشید که حس نکردم(فقط دیدم)... و گفت تموم شد.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

رعتی اومدی بیا به من بگو اگه سخت نیس منم برم دوتا جراحی نهفته عقل دو تا کشیدنی الان چند ماهه دارم از ترس تحمل میکنم 😖😖

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
برای من اصلا سخت نبود. واقعا نفهمیدم. گفت دهنتو باز کن. با یه چیزی تق و تق زد که اصلا حس نکردم. با ی ...

پس جزء خوش شانس ها بود

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
2706