2733
2734
عنوان

کیست تخمداااان

218 بازدید | 21 پست

من امشب رفتم سونو یه کیست کوچیک در تخمدان سمت چپم دارم که دکتر گفت خونریزی کرده یعنی خونریزیش داخلیه درد ندارم فقط لگنم تیر میکشه کسی بوده مثل من باشه ؟

آرامش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم کیست داشتم وخیلی بزرگ بود دکتر دارو داد گفت بخور اگه نرفت باید عمل بشی من رفتم دارو گیاهی با دار ...

منم 2ماه پیش یه دونه کیست بزرگ داشتم 2ماه قصج خوردم الان رفتم میگه اون رفته ولی یه کیست کوچیک داری که خونریزی کرده

آرامش
2738
اوه من ۳ماه مثل فلج هابودم به خاطرکیست.خوبه توزودترفهمیدی خداروشکر

وااای کیستت بزرگ بووود؟واسه من 2ماه پیش بزرگ بود با قرص رفت الان یه کوچیک دارم که میگه خونریزی کرده

آرامش
وااای کیستت بزرگ بووود؟واسه من 2ماه پیش بزرگ بود با قرص رفت الان یه کوچیک دارم که میگه خونریزی کرده

۵سانت بودفک کنم.دردش طاقت فرسابودخیلی خیلی.جوری بودکل بدنم عرق میکردواستخونام دردمیکردن.اوایل که دکترمیرفتم میگفتن تب مالته وقتی هم آزمایش میبردن منوهیچی معلوم نبود.دوران خیلی سختی بودتاآخرش سونوبرام نوشتن بعداز۳ماه دردورنج فهمیدم که کیست بوده .من تواون ۳ماه هرروزشومیمردموزنده میشدم واقعا😔😔😔

2706