2726

😂😂😂😂 دقیقااااا

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كسي كه عاقل باشه واسطه ازدواج كسي نميشه

توو اين موارد بايد پاتو بكشي كنار😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

شوهر منم نه خودش دخالت میکنه نه میذاره من چیزی بگم چون معتقده لعن و نفرینش واسه ما می مونه بخاطر همین منم اصلا دخالت نمیکنم تو این موارد 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
آره بخدا منم واسطه ی ازدواج جاریم با برادرشوهرمم هرچی دعواشون میشه خودمو سرزنش میکنم که چرا کردم

نیتت مهم بوده که خیر بوده خودتو سرزنش نکن 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

منم اشتباه کردم چندبار فحششون دادم درحالیکه ازشون بدم نمیاد اون بدبختا هم که نمیدونستن فامیلشون چه عفریته‌ایِ ...الکی تو عصبانیت فحش دادم بهشون😐

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

اتفاقا من میشینم و پامیشم میگم خدا خیر بده واسطه ازدواجم رو

به قول همسرم میگه واسطه مارو فقط معرفی کرد.ما خودمون باید شرایط بسنجیم

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی

من خواهردومیم رفت مشهد یه دختری پیداکرد برای پسرخواهربزرگم...خواهربزرگم بامادرم رفتن دختررودیدن پسندیدن چون دختره هم محجبه بودهم حافظ قرآن بود هم قشنگ بودخلاصه دختره میگه شوهرنمیکنم قصدازدواج ندارم پسرخواهرم پزشکه بعد مادرش میگه پسرم وببین اگه نخواستی هیچی مزاحم نمیشیم بعدش پسرخواهرم ماشالله هزار ماشاالله هم قدبلنده هم خوشگله وقتی میره خواستگاری دختره قبول میکنه الانم دوتاپسرودخترداره پنجه آفتاب خیلی هم خداروشکر خوشبختن...خواهربزرگم همش اون یکی خواهرم ودعامیکنه

لطفا برای سلامتی مادرم صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد 
2706