1147
1273

یه کانال بود. خیلی فیلمای خوبی نشون میداد. کل فیلماشو یهو قطع کرد و شروع کرد به پخش فیلمای مزخرف و ترک و کره ای.

😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                          راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀

یه کانال هست تو روبیکا . اینترنتش هم که رایگانه. من یه سریالو کامل دیدم خیلی خوب بود. گیم آف ترونز رو هم داره کانال serialii. الان تا فصل هشت داره

«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279
کجا دیدی 

اسم سایته یادم نیس،گوگل کردم دانلود فصل هشت سریالgam....

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
رایگانه یعنی فقط حجم مصرف میکنه

کلا رایگان . حجم هم کم نمیکنه. فقط باید بسته اینترنت داشته باشی ولی کم نمیکنه. فیلِتر شکن هم نباید روشن باشه. برای ایرانسل و همراه اوله.

1307
مگه میشه؟

آره ! امتحان کن

اول حجم بسته تو چک کنید بعد از تو روبیکا یه چی دانلود کن دوباره چک کنی میبینی کم نشده. البته بعضیا رو دیدم میگن کم میکنه. ولی برای من تا حالا کم نکرده .حالا امتحان کن ببین چجوریه