2703
2553

پسر من ۷سالشه و پسر دومم۶ماهس. من اوایل که بچه دومم به دنیا اومده بود شدیدا درگیرش بودم چون شبانه روز گریه میکرد.میرسیدم به پسر بزرگه ولی مثل نه مثل قبل الان خیلی لجباز شده هر حرفی رو چندبار باید بهش بزنیم چطور رفتار کنم خوب بشه؟یه مشکل دیگم داره که شدیدا درون ریزه و هیچی بروز نمیده حتی اگه کسی بزنتش گریه نمیکنه وبه من نمیگه چیکار کنم حرفاشو بهم بزنه و خشمشو تخلیه کنه؟

زندگیم پسرام 

مث من شده بچت ولی من دومی بودم 

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

اخ اخ منم دقیقا همین ترس دارم که مهر که دومی بدنیا میاد اولی ضربه نخوره ،مدرسه ها هم اونموقع تازه باز شده واقعا نمیدونم چی میشه

۱۰ درصد تخفیف برای دوستای نینی سایتی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من دیروز زایمان کردم و دختر اولم سه سالشه 

و با تمام دوست داشتنی که از خودش نشون میده باز یه جاهایی خیلی اذیتم میشه و اذیتمون میکنه

باید همه ی توجهمون فعلا ب بزرگه باشه تا براش عادی بشه

خدايا آن ده ,كه آن به

پسرمنم همینجوره بااینکه دومی هنوزنیومده

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

اینکه درون ریز هست همه ی پسرا اینجورن. پسر منم دوسال ونیمشه وخواهرش یک سالشه .وااای خدا حسودیشو باید ببینی. هروقت دخترمو بازی میدم بم میگه مامان بسه غذات سوخت برو به غذا سربزن. یا مثلا میگه دستشویی دارم منو ببر. فقط میخواد اون یکی رو ول کنم نبوسمش.خخخخخ.

2714

اینم بگم پسرم تپلی بود ازوقتی خواهرش بدنیا اومد بچم خشک شده طفلی. الانم هرچی بش غذا میدم انگار نه انگار صورتش زرد ولاغر ونحیف. همه میگن این حسادتشو درون خودش نگه میداره برا همین اینجور شده

سلام

برخلاف نظرات بقيه دوستان

پسرمن ده سالشه

دخترم٢.٥ماه داره

اصلا ازار و اذيتي نداره

ببين من حساسش نكردم

همش گفتم بچه ضعيفه و مظلوم

توبايد مراقبش باشي

چون تو قوي هستي

كاراشم ميدادم پسر كمك كنه

از در كه وارد ميشيم هم من و هم باباش

اول پسر رو درميابم

به همه هم سپردم الويت من پسرمه

چون كوچكه هنوز توجه بقيه رو درك نميكنه

بنظرم اولي رو خووووووب بچسب

هروقتم گفت بگوكه كوچيكه خيلي ضعيفه

توجه ميخواد،،،

باهاش مهربون باش تا بقيه

باهاش مهربون باشن🌹

اینم بگم پسرم تپلی بود ازوقتی خواهرش بدنیا اومد بچم خشک شده طفلی. الانم هرچی بش غذا میدم انگار نه ان ...

پسر من ماشاالله بزرگه ولی همینجوری میگه یا یه کاری میکنه صدای کوچیکه در بیاد من زیاد گیر بهش نمیدم ولی باباش خیلی دعوا میکنه که بچه رو چیکار داری صداشو در نیارو... الان جوری شده کوچیکه الکی گریه کنه میگه به خدا من کاریش نداشتم واقعانم نداشته ها کوچیکه یه مقدار از اول گریه زیاد میکرد

زندگیم پسرام 
سلام برخلاف نظرات بقيه دوستان پسرمن ده سالشه دخترم٢.٥ماه داره اصلا ازار و اذيتي نداره ببين م ...

من خودم خیلی باهاش مهربونم ولی شوهرم اصلا مثل من رفتار نمیکنه جوری شده که بهش میگه من بچه مامانم بچه تو نیستم

زندگیم پسرام 
لنتی😅😂 با عکست یاد عادل میوفتم که رفت:(((

خخخخ الهی ب جیز جیگر بیفته فروغی عنتر بی شاخ و دم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706