1428
1389

گوشت مرغ رو چرخ کردم پیاز رو چرخ کردم آبشو گرفتم و سیب زمینی رو ریز رنده کردم با مخلفاته ادویه و نمک با هم قاطی کردم

سوالم اینه که تخم مرغ بزنم با نه ؟اگه بزنم چه جوری میشه اگه نزنم چه جوری میشه؟کدوم طعمش خوبه؟؟کسایی که تجربه کردن راهنماییم کنن

کاربر قدیمیم💗💗

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

من که همیشه میزنم،یعنی باید حتما بزنی

تو امروز پیشرفت خواهی کرد،زیرا امروز روز به کمال رسیدن است...ومن برای چنین روزی خداراشکر میکنم... امروز معجزه های پشت سر هم برایت خواهند آمد، وعجایب لحظه ای باز نمی ایستد.
1436

من زدم عالی شد😍😍😍

بهار من 😻😻😻بُوَد آن گَه...💜💜💜که 💟یاااااارر💟می آید...😍😍😍برای سلامتیش یدونه صلوات میفرستی ؟👨🏾‍⚕️💏💏💏دعا کنین زود بیاد پیشم👫👫👫💑💑💏💏💏

هردوش خوب میشه بزنی بهتره

من بدون سیب زمینی بیشتردرست میکنم 

زعفران هم میزنم 

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

حتما باید یکی بزنی بزنم یا نزنم چیه

بززززززودی حامله میشم،ومامان شقایق بچم میشم ☺ایندفعه ام سقط نمیشه😊ی دعا میکنید برام خاله های نی نیم 😍💋💚       (شمال🍃  �دوستا توجه☺💚 یه ویلا خوب توگیلان فروشیه اگ خواستید بگید اطلاعاتشو بگم☺ برا اقوامه...)
1444
تخم مرغ و آرد هم اضافه کن. یا آرد سفید یا آرد سوخاری. البته من نون سنگک چرخ میکنم خیلی خوشمزه میشه

ممنون از همگی.

من میخوام با آرد سوخاری بپذم .الان باید آرد معمولی هم بزنم یا آخر سر آرد سوخاری کافیه؟یا اینکه آرد سوخاری رو همین الان قاطی کنم؟

کاربر قدیمیم💗💗
1390
1331