2737
2734

دو هفته ست پسرم به دنيا اومده به خاطر زردي محبور بوديم تند تند با شيشه شير بديم بهش 

شير خودم قطره قطره مياد پسرم اصلا سينه مو نميگيره كارم فقط گريه ست. حساس شدم. شبرم كمه. ميدوشم ميشه يه قاشق فقط

دلستر و شير دوش و شير افزا و مكيدن شوهر و چاي و همه چي رو امتحان كردم شيرم زياد نميشه 

پسرمم اصلا نميخوره ميك نميزنه 

سينه م اصلا مثل بقيه سفت نميشه همش شله. 

تو رو خدا كمكم كنيد 

گشنه هم نگهش ميدارم انقدر گريه ميكنه سياه ميشه ولي باز نميخوره 

ديگه نميدونم چيكار كنم. دلم خيلي گرفته همش ناراحتم 

خدايا مرسي ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا مک نزنه نمیاد. شیر دوش برقی بخر. اون خیلی خوبه. ولی بچه باید مک بزنه تا شیر جریان کنه. 

ینی بعد زایمان سینه شیر نداره؟

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
2728

ببین اولاش اینجوریه بخدا منم روزای اول ضجه میزدم شیر نداشتم اینا همش واسه خونریزی و اذیت شدن سر زایمان منکه تاپیک میزدم شیر ندارم باشیردوش برقی هم حتی شیرم درنمیومد بعد تموم شدن خونریزیم کم کم زیاد شد الان هربار میدوشم ۱۲۰ سی سی میشه بازم دارم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

عزیزم بده ی نفر یا ی بچه ای کسی نمیدونم تندتند بمکه تاشیرت بیاد..

فامیل مااینکاروکرد خواهرشوهرش انقدر براش مکید که راه افتاد

خواهرشوهرش هم15سالش بود

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
تا مک نزنه نمیاد. شیر دوش برقی بخر. اون خیلی خوبه. ولی بچه باید مک بزنه تا شیر جریان کنه. 

بچه كه اصلا ميك نميزنه 

شوهرم ميزنه ولي بازم زياد نميشه 

خدايا مرسي ❤️
2738

یعنی چی میذارم گرسنه میمونه؟! 

میدونی تو ماه اول بچه سریع وزن کم میکنه و دیگه هم جبران نمیشه؟ همین الان شیر خشک بخر بده به خاطر چی بچه تو‌گرسنه نگه میداری؟ تازه به این دنیا اومده خودش هزار جور درد و مشکل و ترس و ابهام داره گرسنه هم بمونه که میخوای حتما شیر خودتو بدی؟ 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
ببین اولاش اینجوریه بخدا منم روزای اول ضجه میزدم شیر نداشتم اینا همش واسه خونریزی و اذیت شدن سر زایم ...

خوش به حالت 😔😔😔

منم هنوز كمي خونريزي دارم ولي ١٥ روزه زايمان كردم. به نظرت ممكنه بياد؟؟؟ اميدي هست؟

خدايا مرسي ❤️

من پسرم که به دنیا اومد یه ساعت بعدش بدون مک زدن شیرم سرریز شده بود دستمال میذاشتم که همه جارو کثیف نکنه

عزیزم بده ی نفر یا ی بچه ای کسی نمیدونم تندتند بمکه تاشیرت بیاد.. فامیل مااینکاروکرد خواهرشوهرش انق ...

شوهرم ميك ميزنه ولي بازم خيلي كمه 

خدايا مرسي ❤️
2706