2726

من که اووووم و خخخخ هوووووم و شوشو و زنگیدم و  باش به جای باشه و س به جای سلام و   تازه اینجا شاهد خلاقیت جدید خانم ها شدم  اسی به جای استارتر شدم 😨😨😨😨 تازه یه نفر رو دیدم هر جا عصبانی رو اعصبانی مینوشت  تازه اینجا خانم های ترک یه کلمه جدید اختراع کردن به جای هن یا بله به فارسی میگن بله 😷😷😷😷

شهزاده و پرنسس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از کلمه ترشیده خوشم نمیاد از کلمه پسر زا و دختر زا هم خوشم نمیاد

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

وقتی میگن قسمتت اینه

یا میگن چرا نعمتایی که داری نمیبینی

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓

قضاوت نکنید !!!!!

انقدر  با جا و بی جا  شنیدمش ک  لووووس شده برام 😐

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

واقعا یکی از تاپیکت رو میخوندم همش یکی خخخخ و اوووووم و هووووم نوشته بود خیلی دلم میخواد مفنای این کلمات رو بفهمم هر چه قدرم امتحان میکنم میبینم اصلا موقع حرف زدن یا خندیدن میبینی میشه وقتی اینجوری میگم و دیالوگا رو امتحان میکنم

شهزاده و پرنسس

من از جمله ای که خیلی خیلی توی نی نی سایت بابه

میگن رخت خوابتونو کف سایت پهن نکنید😐اخه چقدر این جمله مسخره و بی محتواس

حالا کاری به بعضیا ندارم که حیا ندارن اما طرف اومده با هزارتا ببخشید و شرم و حیا و در لفافه سوال میپرسه بهش میگن رخت خوابتو کف سایت پهن نکن😐یعنی چی اصلا

بابا شرایط دکتر رفتن نداره .این سایت بیشتر محل مشاوره هست ها 

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2706