2733
2734

قیمه به

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو ابگوشت هم میزنن ولی من دوست ندارم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
طرز پختش بهم میگی ؟

غذای اصلی

خوراک به نیوزیلندی

مواد لازم

2 عدد پیاز متوسط یا 2 ق م خ پیاز خشک
1 عدد به کوچک خرد شده
2 عدد هویج متوسط خرد شده
10 تا 12 عدد آلوی خشک
2 عدد گوجه فرنگی متوسط خرد شده
1 پیمانه آجیل سویا
1 ق غ روغن
1 لیوان آب
نمک و فلفل به میزان لازم

طرز تهیه

1. بِه، هویج را جداگانه تفت دهید.

2. پیاز را خرد کنید و آن را تفت دهید. بِه و هویج را به پیاز اضافه کنید. آلو، سویا و گوجه فرنگی را به مواد اضافه کنید. نمک و فلفل بزنید و تفت دهید.

3. آب را مواد اضافه کنید. بعد از جوش آمدن شعله را کم کنید و بگذارید خوراک جا بیفتد.

نکته: در صورت تمایل در زمان سرو می توان از مقداری پیازچه، جعفری، تره و هر سبزی خرد شده تازه ای در کنار آب لیمو یا لیمو تازه استفاده کرد.

نوش جان
@greencooking

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون