2726
عنوان

گم كردن پاسپورت

338 بازدید | 9 پست

سلام دوستان، ﻛسي ميدونه اگه پاسپورت مفقود شه،از زمان درخواست تا صدورش چقدر طول ميكشه و چند وقته مياد؟ﻛسي تجربه داشته؟ راست هست ميگن ٦ماه زمان ميبره؟

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸

همين ايران گم شده.

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸

سه چهار روزه میدن انگار

اعلام مفقودی میکنی بعد درخواست پاس جدید

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سه چهار روزه میدن انگار اعلام مفقودی میکنی بعد درخواست پاس جدید

ميگن براي پاسپورت مفقودي خيلي زمان ميبره و پرسه ش فرق داره

2728

زنگ بزن پلیس +۱۰ خب

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

بايد بري اداره گذرنامه مطهري 

بستگي داره 

اگر تا به حال با پاسپورتت سفر نرفته باشي و هيچ مهر ويزا و ورود و خروج توش نخورده باشخ ١٠-١٥ روز 

اگر سفر كرده باشي و تي يك مهر خورده باشخ توش ٥-٦ ماه طول ميكشه 

نه دیگه جدیدا اونم کمتر از ۲۰ روز تحویل میدن

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
استارتر رفتی دنبالش؟ چند وقته دادن بهت؟

پيدا شد خودش😅