2703
2553

سلام دوستان

یکی از داغ ترین موضوعاتی که این روزها خیلی مطرح میشه، آموزش مسائل جنسی کودکان است (آشنایی با اعضای خصوص بدن برای حفظ حریم شخصی)

به عنوان یک مادر چقدر به این مسئله که باید یک زمانی این موضوع رو به بچم بگم و هشیارش کنم، فکر کردید

اصلا می دونید از چه سنی باید براش توضیح بدید و یا اینکه چطوری باید براش توضیح بدید

در این تاپیک راهکارهاتون و نحوه آموزش رو قرار بدید تا سایر مادرها هم استفاده کنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من از دوسالگی یادش دادم ک جای خصوصیش محترمه و کسی نباید ببینه

الان سه سالشه و کمکم مجله هایی ک شعر های مربوط به جاهای خصوصی و بازهای و تجاوز ها رو داره براش میخونم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
چرا باید بدونه که چشم و گوشش باز بشه و کنجکاوتر بشه. ...ماها که نمیدونستیمو بعدها که بزرگتر شدیم تو ...

نه خب به فراخور سنش باید اطلاعات بدید نه اینکه یهو رابطه جنسیو بگید

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
چرا باید بدونه که چشم و گوشش باز بشه و کنجکاوتر بشه. ...ماها که نمیدونستیمو بعدها که بزرگتر شدیم تو ...

باید جاهای خصوصی بدنشو بهش یاد بدی بگی کسی اجازه نداره به این جاها دست بزنه .....

2714

عزیزم منظور رابطه جنسی و ... نیست. اینکه بچه باید بدونه یک قسمتهایی از بدنش جزو حریم خصوصی محسوب میشه و نباید در اختیار دید دیگران قرار داده بشه

اینطوری می تونه از خیلی تعرضات جلوگیری کنه

به نظرم واقعا این موضوع خیلی خیلی مهمیه و حتما مادرها موظفن به دخترا اموزش بدن البته نه فقط دخترا پسرها هم همینطور که متاسفانه الان خبرای زیادی در مورد ازار جنسی پسر بچه ها میشنویم که واقعن دردناکه این خبرهای تجاوز من هنوز بچه ندارم ولی از الان همش بهش فکر میکنمو و خیلی مسئله ی مهمیه برام 

نه اینکه نخواما نه ولی واقعا در توانم نیس بعضیارو آدم حساب کنم       
فعلا دعا کنید بچه دار بشم به موقعش آموزش میدم، ۵سال شد...😔

ایشالا خدا به همه ی ارزو داراش میده به شماهم یه نی نی ناز با مزه میده گلم ایشالا 

نه اینکه نخواما نه ولی واقعا در توانم نیس بعضیارو آدم حساب کنم       

پسرمن دوسالشه بهش یاد دادم که شلوارشوجلو هیچ کس نباید دربیاره اگه کسی هم دست بزنه به اندام هاش بکه نکن زشته وداد بزنه .همین کارم میکنه حالا بزرگتر بشه به باباش میگم که یکم واضح تر باهاش صحبت کنه

میشه لطف کنید برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرسید ممنونم
2706