2726
عنوان

حنا ظاهری کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 3860 بازدید | 27 پست

الان اتفاقي پيجتون رو ديدم

از اين حنا ظاهري شارلاتان تر و شيادتر وجود نداره

همه زندگيش دروغه

هر چي در مورد دخترش ميگه دروغه

اين اقاي الماني هم دوست پسرش هست 

دخترش همش خونه اين و اون هست كه اين خانم بره با دوست پسرش عشق و حال كنه،در واقع ازدواج سفيد كرده

بعد ميره از المان از فروشگاه dm جنس هاي يك يورو و دو يورو رو ميخره ده برابر ميفروشه

خلاصه انقدر مورد داره كه بخوام بنويسم طولاني ميشه

فقط متاسفم براي اون فالورهاي ساده لوحش كه اين خانم رو الگوي خودشون كردن

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
الان اتفاقي پيجتون رو ديدم از اين حنا ظاهري شارلاتان تر و شيادتر وجود نداره همه زندگيش دروغه هر چ ...

منم حسی خوبی بهش ندارم نمیدونم اون همه آدم که زیر پست هاش قربون صدقش میرن چرا عقلشونو میدن دست این طور ادمای دو زاری 

...... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم حسی خوبی بهش ندارم نمیدونم اون همه آدم که زیر پست هاش قربون صدقش میرن چرا عقلشونو میدن دست این ط ...

چون زن حيله گري هست هميشه كپشن هاش طوري هست كه براي يه عده زن كه مشكل دارن خوشاينده در نتيجه اونا ميان قربون صدقه اش ميرن 

به محض اينكه توي كامنت ها بهش حمله ميشه يه پست از دخترش ميزاره و يه كپشن احساسي مينويسه طوري كه همه دلشون بسوزه،

تمام خانواده اش طردش كردن فقط خواهرش باهاش رفت و امد داره 

مادر و پدرش اصلا كاري باهاش ندارن

جالبه در ازدواج اولش زن دوم يه اقايي ميشه سريع باردار ميشه بعد اون اقا ميفهمه چه غلطي كرده سر يكسال طلاقش ميده

از زن هايي كه به هم جنس خودشون خيانت ميكنن متنفرم

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
چون زن حيله گري هست هميشه كپشن هاش طوري هست كه براي يه عده زن كه مشكل دارن خوشاينده در نتيجه اونا مي ...

ینی مردم و فقط برای تیغ زدن میخواد جنس های بنجلش و بندازه بهشون مجبوره یه کاری کنه مشتری هاش نپرن بخاطر همین هر چند وقت یک بار یه شوی جدید راه میندازه نه؟ 

...... 
2728
چون زن حيله گري هست هميشه كپشن هاش طوري هست كه براي يه عده زن كه مشكل دارن خوشاينده در نتيجه اونا مي ...

یه سوال دیگه بپرسم در مورد یکی دیگه از این اینفولسر ها  تلفظ شو بلد نیستم 

...... 
ینی مردم و فقط برای تیغ زدن میخواد جنس های بنجلش و بندازه بهشون مجبوره یه کاری کنه مشتری هاش نپرن بخ ...

دقيقا

یه سوال دیگه بپرسم در مورد یکی دیگه از این اینفولسر ها    تلفظ شو بلد نیستم

در مورد كي

اگه بشناسم

در مورد كي اگه بشناسم

در مورد آزاده کرمی یا همون آزا جون قبلا همه پست هاشو میخوندم ولی الان دیگه حوصلم نمیگیره خیلی طولانی کپشن میزاره بعدم نمی دونم چرا حس میکنم همش تظاهر ه حرفاش  😐

...... 
در مورد آزاده کرمی یا همون آزا جون قبلا همه پست هاشو میخوندم ولی الان دیگه حوصلم نمیگیره خیلی طولانی ...

اهان اونو ميشناسم همون كه سوئد هست ،ولي دقيقا بخاطر اينكه همه كپشن هاش طولاني بود خيلي وقته آنفالو كردم و زياد در موردش نميدونم

در مورد آزاده کرمی یا همون آزا جون قبلا همه پست هاشو میخوندم ولی الان دیگه حوصلم نمیگیره خیلی طولانی ...

من از نزدیک دیدمش، تو یک دورهمی که اومده ایران، چندسال پیش رفتم.
 متاسفانه همون که نوشتید. همش تظاهر. یک شخصیت پوچ و تو خالی.
باورتون میشه با خودش عکاس اورده بود ازش عکس بگیره؟؟؟

من از نزدیک دیدمش، تو یک دورهمی که اومده ایران، چندسال پیش رفتم.  متاسفانه همون که نوشتید. همش ...

من یادمه اون موقع اومده بود ایران میشه بگید مگه چه جوری بود که میگید شخصیت پوچ و تو خالی داشت؟ 

...... 
من یادمه اون موقع اومده بود ایران میشه بگید مگه چه جوری بود که میگید شخصیت پوچ و تو خالی داشت؟ 

هیچ حرفی نداشت، هیچ هنری!
از نظر ظاهر هم حتی معمولی، قد کوتاه. حتی اونموقع باردار بود، ولی متاسفانه خیلی رعایت نمیکرد حتی رفت بالای یک سکو که مردم بیشتر ببیننش.
میگم با خودش عکاس مخصوص اورده بود که ازش عکس بگیره.
ببین، آدم میره یک هنرمند رو میبینه، چهارتا حرف داره باهاتون بزنه، چهارتا چیز یاد بگیری، یا مثلا بری سخنرانی فلان دکتر و متخصص، یا شب شعر فلان شاعر و .... ولی اینا نه. هی مثل مسخره ها جمع شن یک جا، یک صدا بگن "حاج احمد! دوستت داریم"
چند روز بعد برگشت سوئد و بچه سقط شد :(
نوشته هاش هم نشون از تضاد شخصیتش میده. بقیه اگه پست اینستا رو با سوال تموم میکنن دنبال گرفتن کامنت و فالوورز هستن که بازدید بره بالا تبلیغ بگیرن، مثل تارا محبعلی، شبنم شاهرخی، صبا راد و ... این واسه چی اینکارو میکنه؟ حالا الان بیشتر عکس میذاره، اون سال که من میگم کلا هفت هشت تا عکس از خودش میذاشت، هی تکراری و کپشن های طولانی و بی مفهوم میذاشت، اینهمه میخونی، تهش فقط خسته بودی، هیچی نداشت

کرم ،ماسک صورت ،قرص ویتامین ،گن ،لباس ،همه چی داره ،

متاسفانه ایشون یک کاسب دروغگو هستند 

من از پیجشون لباس خریدم 

لباسهای استفاده شده و بسیار بی کیفیت رو جای لباس نو فرستاده بودن 

ارسالشون بسیار بی نظم و نامرتب و پاسخگو پیجشون هم بی ادب