2733
2734
عنوان

حنا ظاهری کیه

3870 بازدید | 27 پست

این خانوم حنا ظاهری کیه چکار میکنه مگه انقد طرفدار داره  

تو پیجش که میری میبینی فالوراش کلی قربون صدقش میرن ازش تعریف میکنن بعد یکی که میاد ازش انتقاد میکنه حمله میکنن بهش گیس و گیس کشی اصلا ادم جرئت نداره بجز تعریف کردن و تصدقت برم حرفی بزنه 

...... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی هنوز انسان هایی با این سطح فکری هستن که قربون صدقه هرزه ها میرن ، قربون صدقه آدم های چیپ که عقده هاشون رو تو مجازی میذارن میرن، قربون صدقه لات ها میرن و... خیلی ها هم هستن که قربون صدقه یکی مثل حنا ظاهری میرن . البته حنا ظاهری مشکل خاصی نداره. ولی یه زن معمولیه که واقعیت زندگیش ر و خلاف واقعیت نشون میده. ولی خیلی ها ازش اسطوره ساختن و هی پول تو جیبش میکنن تا بیشتر بهش خوش بگذره. شنیدم اجناسش هم همه چند برابر قیمته.

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
2731

بخدا تو پیج بعضی از این شاخ پندارها و سلبریتی های بی سواد که میرم اینقدر حرص میخورم که سطح فرهنگ جامعه ما اینقدر ضعیفه که از هر کسی بت میسازن و اونوقت اینهمه هنرمند و با سواد واقعی تو کشورمون مهجور می مونن .

2738
شوهر داره که عکس یه آقا تو پیجش بود مطمئنی طلاق گرفته؟ 

طلاق گرفته . من آخرین باری که پیجش رو دیدم میگفت با یه آقای آلمانی میخواد ازدواج کنه . اتفاقا اون سری تو کامنت هاش کلی بهش انتقاد کرده بودن که ازدواجت با این آقا فقط بخاطر گرفتن اقامت آلمانه . شاید الانم باهاش ازدواج کرده و اینی که میگی همون آقاست

عععع ینی ایشونم کاسب اینستاگرامیه حالا چی میفروشه؟ 

دقیقانمیدونم. فکر کنم محصولات آرایشی و گنواین چیزا

همممشون همینن عزیزم . اول یه راهکاری پیدا میکنن که به واسطه اون فالور پیدا کنن. بعد تموم خرج زندگی و جهیزیه و غیره رو از تبلیغات میدن . حیف کرامت انسانی کسانیکه گول بخورن با این چیزا

پریروز یه خانومی که ادعا میکرد دکترا هم  داره تو همین نی نی سایت دیدم که داشت به دو تا از هرزه های به معنای واقعی مجازی که حتی روابط جنسیشون رو هم چند بار تو لایو تا حدودی نشون دادن حسودی میکرد و میگفت چقدر خوشبختن!!!!!!!!!!!!!!!! تا وقتی چنین آدم هایی هستن، معلومه که اون دختر و پسری که هیچی برای از دست دادن ندارن هم میان شرفشون رو تو مجازی حراج میکنن تا با بالا رفتن فالورهاشون سایت شرط بندیشون رو بچرخونن

دقیقانمیدونم. فکر کنم محصولات آرایشی و گنواین چیزا همممشون همینن عزیزم . اول یه راهکاری پیدا میکنن ...

اون دوتا دله دیونه رو می‌شناسم حالم ادم و بهم میزنن با کاراشون فقط نمیدونم چرا مردم انقد علاقشون به این ادمای خز و خیل زیاده 

...... 
اون دوتا دله دیونه رو می‌شناسم حالم ادم و بهم میزنن با کاراشون فقط نمیدونم چرا مردم انقد علاقشون به ...

آفرین خودت فهمیده ای دیگه. ببین آدم چقدر ناراحت میشه میبینه تو جامعه ای زندگی میکنی که یه نفر با تحصیلات دکترا که وکیل هم هست اتفاقا(اگر راست گفته باشه) میاد به زندگی این دو نفر حسودی میکنه!

2706