2703
2553
عنوان

پرکردن وقت و درآمدعالی با گرافیک

| مشاهده متن کامل بحث + 5995 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان متین من زنگ زدم علاوه بر فتوشاپ و کورل، ایندیزاین و الاستریتور هم یاد میده
خواهرم دنبال یادگرفتن طراحی صفحه بندی مجله بود مثل اینکه با این دیزاین باید کار کنه
خداکنه این معلمه تو زرد از آب در نیاد و جلوی خواهرم ضایه نشم
2720
2714

من کار طراحی وب سایتم رو دادم یک شرکت برام طراحی کردن خیلی خوب بود اسم شرکت شون شرکت پیرایه است خیلی راضیم از کارشون دوست دارم به شماهم معرفی شون کنم شاید لازمتون بشه اینم آدرس سایت شون https://www.pirayeh-co.com/

سلام  دوستان اگر ب طراحی و گرافیک علاقه مندید و میخوایید درآمد نسبتا خوب هم بعد آموزش توی حرفه تون داشته باشید حتی درآمد دلاری ، حتما یه تحقیق راجب طراحی جواهرات با نرم افزار ماتریکس انجام بدید مطمینم مثل بنده نه تنها جذبش میشید بلکه اگه جای درست ، آموزش دیده باشید که هم میتونید مدرس این حرفه بشید و هم میتونید با طراحی های منحصر بفرد ، برند خاص خودتون رو ثبت کنید 

و من بعنوان یه هنر جوی فارق التحصیلی درین رشته و فعالیت اکتیو درین زمینه در حال حاضر ، بهتون آکادمی طراحی طلا و جواهرات استاد عزیزم ،سالار پور ایمانی رو پیشنهاد میدم که با یه تحقیق و جستجوی ساده در گوگل و زدن اسم ایشون ، متوجه ی بی نیازی ایشون برای مطرح شدن بیشتر و تبلیغ اضافه ندارن .ولی بنده ،بعنوان فردی که این آکادمی باعث تحول بی نظیر در زمینه ی موقعیت اجتماعی حرفه ای و موقعیت اقتصادی زندگی شخصیش، شدن ، با کمال میل ب کسانی که ب طراحی و گرافیک و معماری و غیره درین زمینه علاقه مند هستند، صادقانه پیشنهاد میدم