2733
2734
عنوان

نگرانی نصفه شبم...غصه

195 بازدید | 11 پست

خانوما خیلی نگرانم من و خواهرم معلمیم امروز غروب که از مدرسه اومدیم خونه داشتیم با خواهرم راجع به مدرسه حرف میزدیم و حرفا و اتفاقات مدرسه...بعد دو دقیقه سکوت کردیم بعد از دو.دقیقه یکدفعه به خواهرم گفتم فلان همکارمثلاکریمی  این حرفو زد یه لحظه دیدم داره هنگ نگام میکنه  گفت کریمی کیه؟....گفتتم وا کریمی دیگه کریمی مدرسه ...همینجوری هنگ مونده بود گفت کریمی؟؟؟  کریمی کی بود؟...بعد اسم چند تا دیگه از همکارامو گفتم هیچ کدومو نمیشناخت داشتم سکته میکردم همه رو یه لحظه فراموش کرد اسم اعضای خانواده رو پرسیدم همه رو میدونست اما همکارا و خانواده همسر من و همسایه هامو اصلا یادش نمیومد ...مثلا ادمای لال نگام میکرد و هر چی میگفتم فلانی اونی که بچه داره و اینا یادش نمیومد نیم ساعت این حالت بعد کم کم درست شد دفعه اولش بود خیلی نگرانم بخدا تا حالا این مورد و داشتید؟؟؟

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

نه عزیزم

عجیبه

حتما پیگیری کنید 

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون

تمام ادمای اشنا رو میپرسیدم هیچ کس رو نمیشناخت...شاگرداشو یادش نمیومد هیچ کدومو....عکساشونو میدید اما نمیشناخت

انقدر غصه خوردم داغونم....

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

30 سالشه...

دارم نگران میشم بچه‌ها چرا اخه مگه؟

نشونه چیه؟

خطرناکه

حتما حتما به پزشک مراجعه کنید عزیزم

الزاما دلیل نمیشه حتما مشکلی داره میتونه یه فراموشی گذرا باشه که حتی تکرارم نشه

امااا میتونه شروع یه مشکل باشه

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
2738

عزیزم حوصله داری یه سوال بکنم از شغل فرهنگی جواب بدی؟

کسی بخواد بعد از تحصیل استخدام بشه آیا میرن تحقیقات محل؟

و ۲_ آیا سابقه ی اعضای خانوادشو در میارن! مثلا عمویی برداری پدری شوهری کسیش سابقه زندان رفتن داشته باشه تاثیر میزاره روی استخدام شدنش!؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...