2737
2739
عنوان

همسایه های پر ماجرای من

1297 بازدید | 52 پست

سلام دوستان خواستم از همسایه های پر داستانم براتون بگم تا شاید از یه سری چیزا هم عبرت بگیریم هم تبادل نظر کنیم.فقط لطفا قضاوتشون نکنیم شتید ما جای اونا بودیم بدتر میشدیم.

من پارسال اومدم تو این آپارتمان دوتا همسایه تو طبقه ما بود‌.اونا هر کدوم یه بچه داشتن و گفتم برا تنها نبودن پسرم باشون دوست شم.هردوشون ۲۸ ساله بودن و دوسال دوست و همسایه بودن.همسایه بغلی مری(اسمش مستعاره) دستاش پره جای زخم بود که به گفته خودش بعد طلاق اولش از شوهر معتاد و خائنش تو شرایط بد روحی به خودش زده بود.یه پسره نوجون داشت.که به اسرار خانواده و شوهرش که ترک کرده بود  دوباره رجوع کرده بود و هیچ علاقه و حسی بهش نداشت.فقط بخاطر بچشون بود.اکثر شبا پیش دوستاش و دوست پسرش میگذروند و کلا از خونه فراری بود.و این اواخر متوجه شد شوهرش دوباره معتاد شده و دوباره طلاق گرفت و رفت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا جای تفکر داره خانوادش با اینکه میدونستن شوهرش زن بازه و تو دوران بارداریش شاهد خیانت شوهرش بود ...

جای فکر نداره زن مطلقه رو بد میدونن بعضی خونواده ها دوست ندارن دخترشون مطلقه باشه

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2731
و البته ادامه ماجرا اونیکی همسایه فری یه شوهر خوب که دوستش داشت و مثه آدم داشت زندگیشو میکرد تا این ...

مری مخ شوهر فری رو نزنه صلبات😂

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2738
2706