2410
2553
عنوان

خانما میشه بیاین کمکم کنین

75 بازدید | 7 پست

من یه خانمم 18 سالمه یه دختر دارم که یک سالشه دنبال کارم شوهرم بهم پول نمیده هرموقع ازش خواستم میگه چیکار داری پول هرچی میخوای به خودم بگو میگه اما نمشه که منم زنم  دوس دارم پول جیبی داشته باشم نمیدونم چیکار کنم به چه زبونی بهش بگم دوس دارم پول داشته باشم منم پیش دوستامتو کیفم پول باشه الانم میخوام کار پیدا کنم اونم کار درخونه به خاطر دخترم نمیتونم برم بیرون کار کنم

خدایا تو دلیل  آرامشی .........

خب؟

باهاش شرط کن که ماهانه مثلا ۳۰۰ تومن بهت بده باتوجه به درآمدش

کار با بچه واقعا سخته

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب؟ باهاش شرط کن که ماهانه مثلا ۳۰۰ تومن بهت بده باتوجه به درآمدش کار با بچه واقعا سخته

میگم اما همش حرف خودشو میزنه چیکار پول خودم همه چی میخرم از این حرفا میزنه

2720

کشور ما اگه صاحاب داشت این همه زن خانه دار هستن که مثل شما به کار نیمه وقت و پول نیاز دارن یه فکری براشون میکرد نیست عزیزم کار در منزل نیست مخصوصا که تو بچه کوچیک داری بخوای مثلا جعبه کادویی درست کنی یا خیاطی و اینا نمیشه همه بساطتو بهم میریزه درآمدشونم بسیار اندکه 

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
کشور ما اگه صاحاب داشت این همه زن خانه دار هستن که مثل شما به کار نیمه وقت و پول نیاز دارن یه فکری ب ...

اره بخدا دوسال دنبال کارم یا کلاه بردارن میگن قبلش پول بریز بیاریم برات کار چندبار پول ریختم اما نیاوردن کلر

2714