2410
2553

میخوام برم برای سلامت جنین. اما میخوام بدونم هفته چندم برم جنسیت رو نشون میده؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

میگن تو آنومالی دقیق تره

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘

هفته ۱۶ به بعد

من هفته ۱۲ رفتم ان تی اشتباه گفت

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2714
تو غربال گری اول از روی صدای قلب جنین متوجه میشن  مال من گفت 85 درصد دختره همون هم شد  ام ...

عزیزم چندتا میزد تو غربالگری اول ؟چندهفته بودی؟ من دوازده هفته بودم ۱۴۶تا زد ولی جنسیتو نگفت

عزیزم چندتا میزد تو غربالگری اول ؟چندهفته بودی؟ من دوازده هفته بودم ۱۴۶تا زد ولی جنسیتو نگفت

راستش یادم نیست چندتا میزد اما هفته ی 12 بودم یه دکتر خیلی حرفه ای بود پیر بود یعنی گفت 85 درصد دختره همون هم شد من رفته بودم موسسه ی نسل امید که گفتن بهم این دکتر فقط جنسیت بچه رو میگفت کارش این بود فقط کارای دیگه رو بقیه انجام میدادن اخرش رفتم تو اتاق این گفت بهم