2733
2734
عنوان

شوهر خسیس

802 بازدید | 15 پست

سلام خانما من با شوهرم تخته بازی کردم سر ایننکه کافی شاپ ببرتم اصلا اخرین باری که باش رفتم یادم نمیاد فک کنم دی ماه باشه خودش که اصلا نمیگه بریم منم همش میگم باختی ببر میگه پول این چیزا نمیدم من الانم یر شام دعوامون شد اومدم اتاق حالم ازین زندگی کوفتی بهم میخوره هر چی دهنش وامد گفت من فقط آه وناله میکردم در مودر مسایل  عید نه میوه خرید نه شیرینی همه  چیزو مادرش دادکلا میوه هم نمیخره همش دست خالی میاد خونه چکار کنم  من بااین شوهر ؟؟

سوره قدر رو زیاد بخون یواشکی فوت کن بهش برا خسیسی خیلی خوبه من امتحان کردم

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرد خسيس پيرررر ميكنه 

خدادصبرت بده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
داره ونمیخره؟

بله خیلی خسیسه ده روز پیش رفتیم میوه فروشی فقط ی هندونه وچند تا خیار خرید وگوجه همین نه رستوران بلده ادمو ببره نه کافی شاپ میگمم دلم میخواد مسگه دوکیلو بستنی میخرم خونه بشین بخور 

2738
بله خیلی خسیسه ده روز پیش رفتیم میوه فروشی فقط ی هندونه وچند تا خیار خرید وگوجه همین نه رستوران بلده ...

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.

از زندگیت لذت ببر هیچ وقت حسرت زندگی بقیه نخورر تو چه میدونی اونا ک به قول تو خوشن تو زندگیشون چه مشکلاتی دارن بنظر من شوهرت خسیس نیست بفکر زندگیشه هرچیزی بخوای تو خونه برات میخره بخور تو پست قبلیت نوشتی میگی برات بستنی میخرم جاش بخور

توقع الکی نداشته باش قدر زندگیتو بدون

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.
از زندگیت لذت ببر هیچ وقت حسرت زندگی بقیه نخورر تو چه میدونی اونا ک به قول تو خوشن تو زندگیشون چه مش ...

چه زندگیه ؟پول جمع میکنه عرضه ی خونه خریدن که نداره یبار نشد بگه دارم برا خونه پول جمع میکنم ۵ سال دارم با ننه بابای فوضولش زندگی میکنم حالم از همه چی بهم میخوره 

چه زندگیه ؟پول جمع میکنه عرضه ی خونه خریدن که نداره یبار نشد بگه دارم برا خونه پول جمع میکنم ۵ سال د ...

اگه خونه ندارین پس‌چطوری میگی وضع مالیش خوبه 

ولی خسیسه با عقل جور درنمیاد از اون خانومایی هستی ک میخوای حرفتو به کرسی بشونی

2706