سلام بچه ها

امروز که از سر کار اومدم خونه اینقدر خسته بودم بعد ناهار ولو افتادم زمین و خوابیدم.... 

دیروز هم که درگیر دکتر و سونو بودم و دست به خونه نزده بودم..... 

خلاصه عصری که بیدار شدم دیدم خونه انگار بمب ترکیده مخصوصا که دخترام وقتی من خواب بودم بیدار بودن 🙄🙄🙄🙄

خلاصه هی گفتم جمع کنم جمع نکنم در کش و قوس با خودم بودم که گوشی بگیرم دستم یا خونه رو جمع و جور کنم که بالاخره پیروز شدم و دخترها رو با مامانم فرستادم بیرون و خودم هم تو کمتر از نیم ساعت خونه رو کردم دسته گل و الان با لذت نشستم و از سکوت و تمیزی خونه لذت میبرم.... 

یه بستنی هم خوردم و حسابی شارژم..... 

شامم هم آماده است و دیگه کاری ندارم الان..... 

نتیجه اخلاقی : اگه تنبلی میکردم و خونه رو جمع و جور نمیکردم و گوشی به دست نشسته بودم شک ندارم که حالم اینقدر خوب نبود و کلافه بودم 

شماهم الان پاشید اگه کار دارید کارهاتون رو انجام بدید بعد بشینید پای گوشی.... 😘😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دعا كن اين حسو منم بعد كه از اينكه در اريشگاه رفتم بيرون داشته باشم😑 موهامو كوتاه كردم مطمئن نيستم ...

مبارک باشه تنوع خوبه... زود هم بلند میشه اگه دوستش نداشتی خودت رو اذیت نکن

خسته نباشی تو کمتر از نیم ساعت؟  مطمئنی سَمبل نکردی؟😂😂

🤣🤣🤣🤣

نه خیالت راحت من همیشه همه چیم سر جاشه 

داداشم اینقدر خوشش میاد میگه تو با چشم بسته وسیله ها رو از سر جای خودش برمیداری مثل خونه ما نیست دو ساعت دنبال متر یا قیچی یا هر چی بگردیم 

اگه بیرون از خونه هم باشم کسی چیزی بخواد از مدارک گرفته تا هر وسیله ای مستقیم میدونم جاش کجاست و مبفرستمشون دنبال اون وسیله😊😊😊

من همیشه همه چی رو مرتب سرجاش میذارم و اون ریخت و پاشی که گفتم در حد چندتا اسباب بازی و کتاب و لباس بود