2410
2553
عنوان

ارتباط چشمي ضعيف كودك. نگراني از اوتيسم.

| مشاهده متن کامل بحث + 18804 بازدید | 137 پست

چرا بجای اینکه از بچه داریتون لذت ببرید با استرس و نگرانی طی میکنید؟؟ بچه های شما که اصلا نشانه های اوتیسم ندارن؟! شما فقط توهم اوتیسم دارید....!

خب چرا؟؟ حیف نیست زندگیتونو اینجور خراب کنید؟ بعد میدونید به هرچیزی فکرکنید همون اتفاق کم گم براتون میفته؟؟؟ پس بهتره هرروز که ازخواب بیدار میشید خداروشکر کنید بابت بچه سالمی که بهتون داده و باخودتون چندبار تکرار کنید که خداروشکر که بچه سالم و زندگی خوبی دارم بعد به کاراتون برسید

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بای  بای میکنه ؟ چیزی که میخاد اشاره میکنه حای با نگاه ؟

سلام عزیزم پسر من اسم چیزی رو بیاریم بهش نگاه میکنه سریع ولی اشاره نمیکنه، شما گفتید حتما باید اشاره کنه یا نگاه کردن هم طبیعیه؟ 18 ماهشه

2720
سلام عزیزم پسر من اسم چیزی رو بیاریم بهش نگاه میکنه سریع ولی اشاره نمیکنه، شما گفتید حتما باید اشاره ...

سلام گلم نه همین که نگاه کنه سمت اون وسیله یاشخص کافیه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
ممنون از جوابگوییتون. نظر دکترای تهران چی بوده؟ الان پسرتون چند سالشه؟

پسرم دو سال و ۱۱ ماهشه و حدود یک سال و نیم هست که ایران زندگی نمیکنیم.نظر دکتر عنبرا که البته ایشون کاردرمان هستند تو ۱۷ ماهگی مشکلات پردازش حسی بود. بعد از اون دیگه دکتر نرفتیم. 

2714
سلام دختر منم دقیقا علایم پسرتون را داره. میشه بگید نتیجه چی شد؟

سلام عزیزم. پسرم الان سه سال و چهار ماهشه. ارتباط چشمیش با همه غیر از من و باباش کمه. با خودمون هم ارتباط چشمیش عالی نیست. ارتباطش بد نیست. مشکلات رفتاری مثل لجبازی زیاد داره. از نظر درک و کلام خوبه خدا رو شکر. 

سلام عزیزم. پسرم الان سه سال و چهار ماهشه. ارتباط چشمیش با همه غیر از من و باباش کمه. با خودمون هم ا ...

شادی جان‌سلام .پسر اول من غیر از عدم ارتباط چشمی بقیه ی مشکلات پسر شما رو داشت .من هم از نوزادی متوجه تفاوتش شدم و اوج تفاوت رو از زمانی متوجه شدم که با دستهاش مثل بقیه هم سن و سالاش نمیتونست با وسیله ور بره و اینکه اکثر اوقات تو هپروت میرفت و توجهش کم میشد .بزرگتر که شد به هم سناش توجهی نداشت.۱۳ماه داشت که بخاطر ضعف ور رفتن با دستهاش به تشنج پنهان مشکوک شدم تا اون سن حتی دس دسی هم نداشت.دکتر مغز و اعصاب بردم گفتن هیچ مشکلی نداره .کوچکترین پیشرفتی رو ازش میدیدم حسابی خوشحال میشدم و میگفتم فقط یه نگرانی بیخود بود و زیادی حساس بودم .گذشتتت تا خیلی تصادفی با اوتیسم اشنا شدم ولی دیدم علایمش متفاوته .پسرم ارتباط چشمی و کلامش عالی و برگشت به اسمش هم عالی بود.حتی تمرکزش شگفت اتگیز بود .خیلی چیزها رو تو سن کم خودش بدون اموزش یاد گرفته بود .ولی با همه ی اینها تفاوتش آزار دهنده بود .من پسرم تو سن سه سالگی از روانپزشک تشخیص آسپرگر گرفت الان شش سالشع وکلیشه ی بال بال زدن داره ،درک ریاضیش فوق العادست ولی خیلی  از مفاهیمی که واسه یه پسر شش ساله راحته واسه پسر من سخته هضمش،راحت میشه گولش زد ،تیوری ذهنش هم ضعیفه.متاسفانه الان توجهش انتخابی شده و تمرکزشم پایین اومده .کاردرمانهایی که من بردم همگی با مشکل پردازش حسی موافق بودن.دکتر علیزاده موثر ترین درمانو واسه پسرم ماساژ دونستن  

2706