عنوان

خیلی داغون و ناراحتم😢😢

331 بازدید | 30 پست

بچم15ماهشه از جمعه ی هفته ی پیش دسشویی نکرده دارم دیوونه میشم😢دو بار بردمش دکتر.شربت انجیر.پودر پیدرولاکس.انجیر خشک.کیوی.روغن زیتون.سوپ جو.قلم.کره.آلو همچی دادم ولی انگار نه انگار

خطرناک نباشه 9روز گذشته😢😢😢

معلم مرا بخاطر سفید بودن دفترنقاشی ام تنبیه  کرد و همه خندیدند😢اما من خدایی را کشیده بودم که همه میگفتند دیدنی نیست❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۹ روز خیلی زیاده.شکمش پف نکرده؟

نه چیکارکنم خیلی داغونم😢😢😢

معلم مرا بخاطر سفید بودن دفترنقاشی ام تنبیه  کرد و همه خندیدند😢اما من خدایی را کشیده بودم که همه میگفتند دیدنی نیست❤❤

کمر و شکمش رو چرب کردی؟ دستت رو روغنی کن در جهت عقربه های ساعت ماساژ بدهد

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
ببرش دکترخطری بچه تا۱۰روزطوری نی ولی بعدش خطری 

چه خطری؟

کمر و شکمش رو چرب کردی؟ دستت رو روغنی کن در جهت عقربه های ساعت ماساژ بدهد

اره اینکارم کردم اصلا انگار نه انگار خاک برسرم😢

بچه ی منم از 2ماهگیش تا 6 ماهگی یوبس بود با شیاف و مایع گلیسیرین دستشویی میکرد! آخرش 6ماهگی بهش پیدرولاکس و قطره پیدرولاکت یا پدی لاکت یادم نیست دادن دوروزه خوب شد 

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2706