2703
2553
عنوان

خانوم گلا میشه طرز تهیه مرغ ذغالی خوشمزه رو بهم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 11748 بازدید | 25 پست
نوش جون منم خیابونم برم میخ.ام بذارم چون پدرشوهرم مهمونه میترسم‌خوب نشه یوقت

من بار گذاشتم اتفاقا سس اش عالی شده یه کوچولو آبلیمو هم بزن

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
من بار گذاشتم اتفاقا سس اش عالی شده یه کوچولو آبلیمو هم بزن

سسش و چجوری درست کردی عزیزم 

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سسش و چجوری درست کردی عزیزم 

اول مرغ رو نمک فلفل زردچوبه زعفران ابلیمو زدم نیم ساعت موند.بعد تو روغن سرخش کردم.پیاز رنده شده رو سرخ کردم توش سس قرمز ریختم تفت دادم روی مرغ ریختم با دو لیوان اب.بعد الان قوام اومده.ولی ذغال هنوز نزاشتم

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
غذای مورد علاقه شوهرم ک بنظرش از همه چی بهتر درستش میکنم..الانم باهاش قهرم نمیدونم اخرش چی میشه...ال ...

میشه دستورشو بهم دقیق بگی لطفاً

امشب مهمون دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2720
میشه دستورشو بهم دقیق بگی لطفاً امشب مهمون دارم

عزیزم‌من اصلا شبیه اینکه بچها گفتن درست نمیکنم اصلش همین دستور پخته ک الان بهت میگم:

۱-مرغ اول مربع مربع خورد کن ترجیحا سینه مرغ بهتره

۲-پیازتو خلالی خورد کن اندازه دو دیقه تف بده انقد ک وزنش گرفته سبک بشه ن طلایی

۳-مرغارو بریز تو پیازا و کمی بزن من فلفل سیاهو بیشتر میریزم بعد بزار قشنگ سرخ بشن

۴-ب اندازه موادت چند قاشق غذاخوری مایونز بریز تو کاسه و باز ب اندازه ای ک رقیق بشه سرکه بریز ک قشنگ شل بشه و کمی زعفرون ک از قبل دم کردی تو اب خیلی کم

۵-سس رو بریز تو مرغا بزار انقد بجوشه ک سس تقریبا غلیظ بشه بعد زیرشو خاموش کن

۶- از قبل همه این کارا ذغال بزار رو گاز ک قشنگ تا کاراتو میکنی سرخ بشه حالا وسط ماهیتابه رو خالی کن ی تیکه فویل بزار اون وسط جوری ک فرو نره تو سست بعد ذغالو بزار روش ی کم ازون سس بریز رو ذغال ک دود کنه سریع درشو ببند ک دودش هدر نره بعد ک دیدی کلا دود تموم شد ذغالو بردار ی هم بزن بعدشم هم نوش جان😘

سعی کردم مو ب مو طولانی بگم ک خوب درست کنی

🤪

سلام من درست میکنم زمانی که مهمون دارم فوق العادست براشون جدید . موقع سرو رب انار میزارم بیشتری ها میریزن . ولی خودم دوست ندارم چون سس مایونز سرکه‌داره ترشیش دلم‌میرنه ...

مواد لازم برای ۲ نفر: مرغ : ۴ تکه سس مایونز : یک قاشق غذاخوری آب : ۲ لیوان نمک ، فلفل و زردچوبه : به میزان لازم روغن : به میزان لازم زعفران : نصف استکان پیاز : ۲ عدد بزرگ زغال: ۲ عدد طرز تهیه:  ابتدا مرغها رو با نمک، فلفل و زردچوبه مزه دار کنید و یک ساعت بگذارید استراحت کنه. در یک ظرف روغن بریزید و بگذارید داغ بشه حالا مرغها رو با شعله کم سرخ کنید. شعله کم به این علته که مرغ علاوه بر سرخ شدن مغز پخت هم بشه. سس مایونز و  آب رو با هم مخلوط کنید و زعفران دم کشیده رو بهش اضافه کنید. سس آماده شده رو کنار بگذارید. پیازها رو بصورت کبریتی خلال کنید . بعد از این که مرغها سرخ شد و تموم شد پیاز ها رو در همون روغن سرخ کنید و روغن رو دور بریزید. مرغها رو کف ماهی تابه بچینید و پیازها و سس رو روش بریزید. گاز رو روشن کنید و صبر کنید تا سس غلیظ بشه و حدود دو سه قاشق ازش باقی بمونه. روی یک نعلبکی یا پیاله فویل بکشید و بگذارید وسط ماهی تابه دو عدد ذغال بزرگ رو بزارید روی گاز خوب سرخ بشه و بگذارید روی فویل نعلبکی دو سه قطره از روغن مرغ رو بریزید روی ذغال ها و به محض دود کردن سریع درب ماهی تابه رو بگذارید و اجازه بدید مرغها حسابی ذغالی و دودی بشن.

Ss3001

2714
عزیزم‌من اصلا شبیه اینکه بچها گفتن درست نمیکنم اصلش همین دستور پخته ک الان بهت میگم: ۱-مرغ اول مربع ...

خوبه ولی فویل کلا ممنوعه استفاده اش تو پخته غذا😑

این نیز....چرا نمیگذرد؟😕😕
عزیزم‌من اصلا شبیه اینکه بچها گفتن درست نمیکنم اصلش همین دستور پخته ک الان بهت میگم: ۱-مرغ اول مربع ...

مرسی عزیزم 😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...