2726

هرسه یا چهارماه یبار یهو یه درد کل قسمت کمرم میگیره جوری ک نمیتونم کمرمو راست کنم امونمو بریده دردش جوری شدیده ک نمیتونم برم دکتر چند روز پیش گرفت هرچی مسکن خوردم دردش تموم نشد رفتم دکترسرم امپول زدم کمی بهتر شدم الان بنظرتون برم دکتر ارتوپد یا داخلی بعضی میگن شاید کلیه هامشکل داشته باشه هم کمرو میگیره

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه هر چی کپسول مسکن شل کننده عضلات میخورم یا امپول میزنم ک دردش اروم بشه دوروز بعد لکه بینی شروع میشه اخه اینو کجای دلم بزارم یاخدا😭😭

2728
دیسک نداری

وای تا حالا نرفتم چک کنم ولی دردش طوری هست ک نمیزاره راه برم یاکمرو راست کنم دراز بکشم اصل دردی ندارم مث رگ ب رگه ولی ماساژ دادم اصلن بدتر میشم

@به_آفرید1     عزیزم تو یه تاپیکی دیدم یکی از کاربرهرو راهنمایی کردید نظرتون چیه من پیش ...

سلام عزیزم.

به متخصص طب فیزیکی یا نورولوژیست باید مراجعه کنید.

احتمالا اسپاسم شدید عضلانی هست.

باید بررسی بشه.

کدوم شهر هستید؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
سلام عزیزم. به متخصص طب فیزیکی یا نورولوژیست باید مراجعه کنید. احتمالا اسپاسم شدید عضلانی هست. با ...

تهران هستم

تهران هستم

به نظرم حتما پیش یه متخصص اعصاب و ستون فقرات برید.

احتمالا براتون فیزیوتراپی بنویسه.

در این صورت حتما یه جای خوب برید.جایی نرید که فقط دستگاه براتون بذاره.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
به نظرم حتما پیش یه متخصص اعصاب و ستون فقرات برید. احتمالا براتون فیزیوتراپی بنویسه. در این صورت ح ...

ممنون مرسی امروز صبح رفتم متاسفانه دکتر نیومده بودن بنظرتون ام ار ای هم میخواد برا تشخیص؟

ممنون مرسی امروز صبح رفتم متاسفانه دکتر نیومده بودن بنظرتون ام ار ای هم میخواد برا تشخیص؟

اجازه بدید اول معاینه تون کنن اگه تشخیص بدن بیرون زدگی دیسکه براتون ام آر آی مینویسن.

اجازه بدید اول معاینه تون کنن اگه تشخیص بدن بیرون زدگی دیسکه براتون ام آر آی مینویسن.

مرسی عزیزم ببخشید وقتتون گرفتم 😗😗😗

مرسی عزیزم ببخشید وقتتون گرفتم 😗😗😗

خواهش میکنم عزیزم.

2706