2726
عنوان

فرزند خواندگی من

1129 بازدید | 27 پست

سلام  کدوماتون بچه ازبهزبستی برداشتید چند وقته؟,بیااید مشکلات وتجربه هامون راباهم به اشتراک بذاریم 

الهم اغفرلی ذنوب تحبس دعا......از بس همه برام دعا کردند و مستحاب نشد از خدا روز عاشورا فقط یه چیز خواستم واونهم بخشیدن گناهانی که باعث عدم استجابت دعا می شود/// آمین یا رب العالمین خدایا هزاران بار دلم را شکستی خیلی ها کفتند باهات قهر کنم اما من گفتم من لیاقت قهر کردن را ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خاله من خیلی وقت پیش یه دختر آورد.بچه که بود بهش نگفته بودن وقتی بزرگ شد این فامیلای فضول بهش گفته بودن.نزدیک ۲۰سالش بود که اینو گفتن بهش

یکم اینور اونور رفت دنبال مادرش ولی پیداش نکرد حالا نمیدونم بیخیال شد یا چی

ازینور وااااقعا خالم هرچی زمینو باغ داشت همرو کرده به اسمش و هیچ کمبودی نذاشته واسش بخاطر همین بیخیال پیدا کردن خونوادش شد

واسه سالم بودن نی نی من دعا کنین❤

اره عزیزم من ازبهزیستی بچه گرفتم 

الهم اغفرلی ذنوب تحبس دعا......از بس همه برام دعا کردند و مستحاب نشد از خدا روز عاشورا فقط یه چیز خواستم واونهم بخشیدن گناهانی که باعث عدم استجابت دعا می شود/// آمین یا رب العالمین خدایا هزاران بار دلم را شکستی خیلی ها کفتند باهات قهر کنم اما من گفتم من لیاقت قهر کردن را ندارم

نه عزیزم نیازی نیست ملکی به نامش کنی...فقط باید تعهدبدهی که یک سوم اموالت رابه نامش کنی.

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 بهترین موضوع تاپیکی که در همه ی عمرم دیدم. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

منظورت تایپیک من است؟؟؟؟هیچ کس اطلاعات شرابه اشتراک نذاشته تا حالا

کار پسندیده ای هست...

شیرینی ها ومشکلات خاص خودش رو داره

اما شیرینیش می ارزه 

مطمئن باشین میشه جون دل روحتون ... 

مراحل و پروسه اش یکم زمانبره و گاهی اعصاب خورد کن  ولی بعدش خیلی شیرنه خیلییییی

یسری نکات هست رعایت کنید مشکلاتتون کمتر میشه

اینکه میگن باید مال بنام کنی هم نیست بستگی به قاضی پروندتون داره بنا به دستور قاضی  یکی تعهد ۱/۳اموال داده بود یکی مقداری سهام شرکتشو  بنام کرده بود یکی حساب بانکی باز کرده بود....

بیشترم بخاطر اینه بچه رو اذیت نکنن و سواستفاده نشه ازشون... واینکه این بچه ها ارث نمیبرن...😔

من با یسری از خانواده های فرزند پذیر درارتباط بودم وگروه داشتیم ....

از قبل از گرفتن بچه هاشون وزمان انتطار... بودیم باهم ...

یسریشون الان بچه هاشون محصل هستن ...

فقط اینقدر بگم خیلی خیلی خوبه فکر هیچکس رو نکنین 

همچین خودشون رو جا میکنن وعزیز میشن که باورتون نمیشه...

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...
تعهد برا چه موقع هست? و اینکه اگر نزدی چی میشه? پسش میگیرن?

اول باید کارهاشو انجام بدی بعد بهت میدن 

واینکه ۶ ماه قیم موقت میشین.... بعد نامه شناسنامه اشو میدن بهتون ...

چنین چیزی نیست مراحل داره... 

اصولا قاضی به شرایطتت نگاه میکنه

اینقدر برات عزیز میشه که خودت میخای همه زندگیتو بریزی بپاش...

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...

سلاممن ددلاره امدم بیایید تجربیات فرزندخواندگیمون رابهم بگیم

2706