2726
عنوان

من مادر خوبی نبودم

5408 بازدید | 86 پست

سه تا بچه دارم پسرم هشت سالشه،دخترم شش سالشه،و دختر کوچیکم یکسالشه،دوتا بچه اولم از یک پدر و دختر کوچیکم از یه پدر دیگس،امروز دختر پسرم صحبت میکردن میگفتن مامان خواهرمونو بیشتر دوست داره چون بابای اون بهتر بوده ولی بابای ما بد بوده،پسرم به دخترم گفت ناراحت نباش خودم تورو دوست دارم بذار مامان نداشته باشه ،مامان هم مثل باباس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخی خب بیشتر بهشون محبت کن عزیزدلم

خدایا منم دلم میخواد مامان شم!!!  خسته شدم از تنهایی از این همه بغض از خبر حاملگیه دیگرانو شنیدن و یواشکی اشک ریختن  نمیشه دلت برام بسوزه؟؟به ما هم بچه بدی؟!بخدا اگه بدی کتکش نمیزنم باهاش مهربونم قدرشو میدونم بهش میگم تو رو خدا بمن داده بعده۴سال!بهش میگم معجزه کوچولوی خدااا...تا این موضوع رو نوشتم بغضم ترکید...لطفا دعام کنین

همینه دیگه ازدواج میکنین و به فکر بچهاتون نیستین

اون بچه دیگه افسرده میشه با این فکر

قبول انواع سفارش گلسر،ریسه مو،بدلیجات رنگ ثابت، آویزساعت،گیره روسری،نیم ست،بندعینک،وست دختر پسر لینک کانال     https://t.me/joinchat/EP8P4FgT2q8GitzfyUYerg

بعد ازدواج دوم چرا دوباره بچه دار شدید؟شما که بچه داشتید،همسر دوم تون مگه فرزند نداشتن؟عزیزم اونا بچن باید براشون توضیح بدی که اون بخاطر شرایط سنیش توجه بیشتری میخواد

2706