2726
عنوان

سوال بی بی چکی🤪

271 بازدید | 60 پست

بچه ها شماها که بی بی چک استفاده میکنید خشک میشه هاله میندازه🤔اگه نمیندازه دلیل اینکه بعد خشک شدن هاله بندازه چی هست با وجود اینکه کیست هم ندارم😭۱۶ اسفند آخرین پریود م بوده روز بیست تاخیر بتا هم منفی شده🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آز مهم تره مال منم شده هاله بندازه ولی پری بشم شما الان باید بری دکتر دارو بده پریود شی سیکل بیشتر ا ...

پریودام منظم بود سه ماه پیش رفتم نه تا امپول هورمونی برا بارداری زدم دیگه با امپول پریود میشم دیگه نمیخوام با امپول پریود بشم چون بدنم عادت میکنه میخوام کمی صبر کنم

خب اون محلی که قراره خط بندازه مسلمه که خودشون اون قسمتو یکاریش کردن بالاخره که بعد از خشک شدن خط میشه اون...بی بی چک خودش عقل نداره که بفهمه کجا خط بندازه که😓

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
پریودام منظم بود سه ماه پیش رفتم نه تا امپول هورمونی برا بارداری زدم دیگه با امپول پریود میشم دیگه ن ...

منم همون سه ماه پیش ۸ تا آمپول هورمونی زدم برا بارداری ولی زودتر پری شدم به نظرم تا ۱۶هم اگه نشدی برو دکتر

2706