2726
عنوان

سکسکه زیاد جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 47 پست
ان‌شالله بزودی دامنت سبز بشه🤗🤗🤗🤗

هی خدا

انشالله 

ممنون عزیزم

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
بله،کاملا جاهاشون مشخصه.سمت راست ی پسرمه.سمت چپ دخترمه وپایین پسربزرگمه ک سکسکه میکنه

چه باحال😍😍😍😍

حس چند تا باهم خیلی جالبه🤗🤗

یکی از فانتزی هام اینه برم ان تی بگن دوتا هستن🤣🤣🤣 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری حس میکنی ک داخل شکمت سکسکه میکنه

مثل ترکیدن حبابه،حرکات ریزه ولی ممتدومنظم حدود پنج تا هشت دقیقه طول میکشه😍

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
هی خدا انشالله  ممنون عزیزم

مطمئن باش

امیدت رو از دست نده

چند ماه اقدام کردی؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2728
مطمئن باش امیدت رو از دست نده چند ماه اقدام کردی؟

شش سال

دو تا بارداری با ای وی اف و سقط

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
عاشق همین حسیم که هیچوقت تجربش نکردم

ان شاالله ب زودی زود تجربه میکنی وی نی نی سالم وصالح میاری🙏

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
ان شاالله ب زودی زود تجربه میکنی وی نی نی سالم وصالح میاری🙏

انشالله ممنون عزیزم..انشالله شمام بارتو صحیح و سالم زمین بزاری

بله،خیلی برای سلامتیشون وب موقع اومدنشون برام دعاکن.ان شاالله شماهم ب سلامتی بارتو زمین بذاری🙏

حتما عزیزممممممممممممم انشاالله که صحیح و سالم بغلشون بگیری   

چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   
شش سال دو تا بارداری با ای وی اف و سقط

ان‌شالله بزودی میشه🤗🤗

قول میدم سر زایمانم دعا کنم برات

رفتم حرم امام رضا هم دعا کنم برات

یکی از اشناهام یهو بعد ده سال باردار شد

هیچ چیز برا خدا نشد نداره

آره طبیعیه. اون یکی قل هم به زودی شروع میکنه کلا میری روی ویبره

اون دوتا هم ی هفته بعد این زدن،ولی تا الان ی بار زدن.اخه اون پسرم ازاینا درشتتره،سکسکه هاشم خیلی بیشتره

ان‌شالله بزودی میشه🤗🤗 قول میدم سر زایمانم دعا کنم برات رفتم حرم امام رضا هم دعا کنم برات یکی ...

ممنون عزیزم خیلی لطف میکنی😘😘😘

ممنون عزیزم خیلی لطف میکنی😘😘😘

ان‌شالله بزودی بیای خبر بارداریت رو بدی🤗🤗🤗

از کجا میدونی پسر بزرگه پایینه؟ چقد وزنت اضافه شده؟

هربار ک سونو رفتم همین بوده.سبحانم ک ازاون دوتا درشتتره زیر قرارگرفته،عرفان راست وآیه چپ بالا.سبحان خلفیه واون دوتا قدامی.اخرین بار هفته پیشه دکت بودم ک ده یازده کیلو اضافه کردم

2706