2737
2734
عنوان

مزاحم

137 بازدید | 7 پست

سلام ، همه رو یکجا مینویسم اذیت نشین

من شوهرم ادم یه رو و وفاداری هستش، حلقه طلا به دستش حساسیت میده، ولی حلقه نقره که مثل حلقه ازدواجه همیشه دستشه، گوشی شم همیشه دستمه 

ولی این بار تو چت هاش یه خانومی اومده پی ویش و گفته یکم از اینور اونور حرف زده در مورد کار، و پرسیده متاهلین یا خیر، شوهرم منم گفته بله متاهلم و بسیار متعهد، زنمم واقعا دوس دارم

اون خانوم هم گفته نه الکی میگین حلقه تون نقره س

خانومه تقریبا سن بالاس، همسن شوهرم هم که 31 سالشه

الان احساس میکنم این چت ساختگی هستش،چون وقتسوقتی از سرکار میاد و میدونه چک میکنکمیکنم و بدون رمزه برای چی پاک نکرده؟

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

سنشو از پروفایل حدودی حدس زدم

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

پاک نکرده چون همونجور ک اون دوست داره و بهت وفاداره میدونه و میخاد ک تو هم بهش اعتماد داشته باشی و وفادار باشی

همین ک پاکش نکرده یعنی چیزی برا قایم کردن نداره

قدرشو بدون

لطفا برای رسیدن ب حاجتم یه صلوات مهمونم کنید😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاک نکرده چون همونجور ک اون دوست داره و بهت وفاداره میدونه و میخاد ک تو هم بهش اعتماد داشته باشی و و ...

تو اخرین دعوای چندماه پیشمون،من گفتم من هنوزم کلی خاطرخواه دارم،  الکیا   

اونم گفت فکر کردی من ندارم؟من من از تو بیشتر دارم

ممکنه ساختگی باشه واسه اون دعوا؟ یا زنگ خطره تقریبا

2731
خودخوری نکن  بنظرم منطقی بشینین صحبت کنین اگر سو تفاهمه که حل میشه.مطمئنا دوست داره

سوتفاهم فکر نکنم باشه خیلی جدی حرف زده از هر ده تا یکیشو جواب داده اونم متاهلم و این پیشنهاد به مرد متاهل زشته و در نهایت بلاک کرده طرفو،چت هاشون خیلی کم بود

میگم نکنه از لج من رفته چت ساختگی درست کرده باشه

ببین حتی اگر ساختگی باشه شاید خواسته بهت بگه من وفا دارم. 

ممنون

پس کمتر اذیتش میکنم،یکمم گناه داره

2738