2726

اما شما همه میگید با حضور مردا تو سایت مخالفید سایت زنونه است شما سایت رو با سر کوچتون اشتباه گرفتید تاپیکی که درمورد نگرانی های یه زن باردار باشه که غریبه و به بیمارستان دسترسی نداره یا مادری که کلی نگرانی درمورد جگر گوشش داره هیچ بازدیدی نداره و این تاسف داره تاسف داره که علاقه مندی مادرای این کشور معلوم شد علاقه مندیشون تاپیکای خاله زنکی پر بازدیداست که اونجا به حرف اومدن کاش اول از مردا و هر تاپیک غیر قانونی خودتون رعایت میکردید و جذب تاپیکایی که 80 درصدشون خیال ذهنای مریضه نمیشدید و غم از دل یه مادر بر میداشتید

##‍ قصد توهین ندارم

من واقعا خبر ندارم کع کمک بکنم 

از بارداری فقط بی بی چکشو بلدم!

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا،،،دیگ به دیگ میگه روت سیاه،،،مصداق ماست

تویی که لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره مصداق ماست

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

وای اره راست میگی من هروقت تاپیک زدم سوال داشتم کسی نیومد ولی تاپیک های خاله زنکی و جاری و مادرشوهر میشخ پریازدید عکس همسر و من سرم اون سره میشه پربازدید خیلی بده واقعا 

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.

گاهی وقتا سوالایی که در مورد سیکل وتفسیر برگه ازمایش واینا میذارن من اصلا بلد نیستم .ی چیزایی میدونم اما مطمئن نیستم .برای همین جواب نمیدم 

بعد ی چیزی هم هست ،گرایش اصلی یک جامعه ابتذاله .مردم بیشتر جفنگیات وابتذالو دوست دارن 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

کافیه بگن اقایون بیاید

یابگه اقاست همه میریزن توتاپیک

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

فقط کافیه آخر پستت بزاری عکس یا اسکرین تا پر بازدید شی اما بقیه تاپیک ها استرس دل یه مادر باردار و نگرانن که واقعا نمیتونه و براش مقدور نیست خودش رو به یه مرکز درمانی یا بیمارستان برسونه جدا ازینا ذوق سیسمونی و هزار تا مقدمات اومدن کوچولوشو داره همیشه هم غم نیست اما تاسف،،

2706