1265
1273
عنوان

ختنه به روش سنتی (جراحی)کمک لطفا

99 بازدید | 21 پست

سلام،من دیروز پسرمو که ۳ ماهشه ختنه کردیم، باندش خیس شده،آیا خودم بردارم یا اینکه باید خودش بیوفته؟ الان که باند داره چطوری باید چربش کنم؟ آیا باید از بتادین هم استفاده کنم؟ لطفا بیاین کمک تروخدا

💖 پسرام همه دنیای منن💖

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

نمیخواد باندش تعویض کنی. ماله پسر من یجوری شده بود هم خیس بود هم پماد میزدم. بعد چسبید به بدنش منم بردم بیمارستان براش برداشتن باندشو.. چهار سال پیش بود یادم رفته

برای شادی روح پدرم صلوات .ممنون
1291

به من گفت پاماد رو همون از روی باند بزن خودش نفوز میکنه به هیچ وجه هم خودت نکن خودش میوفته

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر.
به من گفت دست نزن تا ۳ روز خودش بیفته تا ۷ روز هم همه بخیه هاش افتاد بعدش یه پماد چشمی بود با اون چ ...

مگه بخیه میزنن  مال پسر من فقط باند بود که خودش افتاد و تموم شد

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر.

برای پسر من گفت فرداش بردارم باندش رو با پماد هم چرب میکردم

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
1323
آره دیگه  شاید روش دیگه ای بوده واسه پسر شما

نمیدونم شاید هم ولی مطمعنم بخیه نداشت

به من گفت دست نزن تا ۳ روز خودش بیفته تا ۷ روز هم همه بخیه هاش افتاد بعدش یه پماد چشمی بود با اون چ ...

آهان ینی  باز شدن پانمسمانش پماد نزدین؟ پانسمانش باز میشه بخیه هاش معلومه

💖 پسرام همه دنیای منن💖

آهان ینی  باز شدن پانمسمانش پماد نزدین؟ پانسمانش باز میشه بخیه هاش معلومه

💖 پسرام همه دنیای منن💖
1267
آهان ینی  باز شدن پانمسمانش پماد نزدین؟ پانسمانش باز میشه بخیه هاش معلومه

نه پماد نزدم تا خودش افتاد بعدش زدم 

آره قشنک مشخصه بخیه ها 

تا روز هفتم همش افتاد بعدشم هی چرب کردم

پوشکش و خیلی شل ببند اصلا سفت نکنی تا باند بیفته 

نه عزیزم بردیمش مطب بی حسی بود

عزیزم پماد تتراسایکلین بزن زودی خوبش میکنه منم پسرمو  ختنه کردم این پمادو میزدم.بعدش که جیش میکرد با ابگررم مشستم خشک که میشد پماد میزدم

برای رفع مشکلاتم یه صلوات بفرستن
1280