2726

سلام من ۳۰ هفته و پنج روزمه دیروز سونو داپلر دادم. گفت حجم مایعت کمه یخورده بین نه و نیم تا ده بود. وطن بچمم ۱۵۰۰ بود. دکترم گفت وزنش خویه طبیعیه اما بهم امپول بتامتازون داد ک بزنم گفت اگه حجم ابت کمتر شه احتمال داره زودتر بچه رو دراریم... کسی مث من بوووووده کمک کنین لطفا

زندگی با یاد خدا زیباست💖

من شش بود ختم بارداری شدم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

خب خوب بوده که مال من رو هفته ی ۳۶  ۸نشون داد دکتر هم چیزی نگفت فقط میگفت مایعات زیاد بخور وفلان .بعد من دلم آروم نشد رفتم دکتر دیگه با سونوی دیگه گفتن ۱۰ بعد گفت مشکلی نیست 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مایعات زیاد بخور تو ۲۴ ساعت هی جبران کنه 

نگران هم نباش زن داداش من کیسه آبش سوراخ شده بود تو ۳۳ هفته و ی هفته تو بیمارستان بستری شد و هی مایعات میخورد و خداروشکر تو ۳۴ هفته نینیش بدنیا اومد و الحمدالله الان ۸ ماهشه 

اللهم عجل لولیک الفرج

البته فکر کنم باید سونو بنویسه چک کنه ببینه بازم کم میشه یا نه اگه رفته رفته کم شد معمولا ختم بارداری

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
مایعات زیاد بخور تو ۲۴ ساعت هی جبران کنه  نگران هم نباش زن داداش من کیسه آبش سوراخ شده بود تو ...

خداروشکر...

من بیشتر نگران وزنشم و اینکه تو دستگاه نره خدایی نکرده

زندگی با یاد خدا زیباست💖
البته فکر کنم باید سونو بنویسه چک کنه ببینه بازم کم میشه یا نه اگه رفته رفته کم شد معمولا ختم باردار ...

اره واسه دوهفته دیگه دوباره باید سونو تکرار شه ببینن چند شده

زندگی با یاد خدا زیباست💖
مامان من سر داداشیم کامل خشک خشک شد و بهش تزریق میکردن... اب نارگیل بخور...مایعات خیلیی بخور

اره مایعات دارم زیاد میخورم... خداکنه بچه های همه صخیح و سالم باشن همیشه

زندگی با یاد خدا زیباست💖
2706