2737
2734
من از یه خانومی که اگه اسمشو نمیبرم محضا دلم براش میسوزه چون این خانوم هدفش از اومدن به نی نی سایت فقط فروش اجناس تقلبی و....هست البته تو این زمینه ابدأ سابقش خوب نبود اما حالا رفته تو کار قرصای لاغری ...تو رو خدا ازش خرید نکنید مدام هم بهونش اینه که کار مناصله اما دقیقا دو برابر مارا رو میفروشه مواظب این خانوم شیاد باشید و اشتباه منو نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قرصای لاغری تینویید برگه ای ٣۵ هست و این خانوم ٧٠ دیروز میخواست به من بفروشه از اونجایی هم که خدا بزرگه از یه اشنا تو داروخانه پرسیدم و حتی گفت بگو از کی میخری تا به دانشکده معرفیش کنیم من چون اینجا یه دنیای مجازیه نمیتونستم ادرسشو بدم اما تو رو خدا به هم این تاپیک رو اشنا کنید
2738
منم دیدم قبلا یکی با این نام میفروخت خوردن این قرصا رسما خود کشیه ایشالا گرون بشه کسی نخره
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز
اره شیر خشکارم خیلی گرون میفروختن چی بگم والا این ضعف مدیر این سایتو نشون میده
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز
نصف تورم تقصیر خانوماست که هرکی هرچی میگه تقدیم میکنن
2706