2726

سلام 

من یکساله عروسشون شدم

هیچکدوم از برادرشوهرام دعوتمون نکردن واسه پاگشا خونه هاشون و گفتن دستمون خالیه و نداریم

ما هم چیزی نگفتیم و برامون مهم نبود

فقط خواهر شوهرم دعوت کرد 

حالا برادرشوهرم داره زن میگیره 

و من مطمعنم برادرشوهرام زیر سنگم شده میارن دعوتش میکنن

اینم بگم شوهرم چون از بچگی کار میکرده به گردن همشون خیلی حق داره حتی خرج خیلیاشونو داده

برادرشوهرام هر دو وضعشون خوبه ولی از اینا ک همش میگن نداریم و فقیریم

اگه جاری جدیدمو دعوت کنن خیلی ناراحت میشم از طرفی هم مادر شوهرم خیلی طرفدار اوناست

نمیدونم چ رفتاری کنم باهاشون تصمیم گرفتم اگه اونا دعوتشون کردن من ب نشونه ناراحتی دعوتشون نکنم 

خیلی ناراحتم و دلخورم برای شوهرم چون از طرف خانوادش خیلی بهش داره بی مهری میشه

روزهایی پر از امید ،سلامتی ،شادابی، زیبایی، مهربونی و دوستی از طرف شما برای خودم خواستارم..    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جاریای قدیمی دعوتت نکردن چرا تلافیشو سر این یکی در بیاری؟

نمیدونم 

چون نمیدونم چطوری خودمو خالی کنم 

جاریام برا لج من حتما دعوتش میکنن

روزهایی پر از امید ،سلامتی ،شادابی، زیبایی، مهربونی و دوستی از طرف شما برای خودم خواستارم..    

خب شرایط مشابهی داریم. ولی بربرادرشوهرم هنوز مجرده ولی مطمئنم از لج منم شده همه دعوتش میکنن نه یکبار که چندبارم دعوت میکنن وتا برم خونه یکیشون بحث رو به دعوت کردن عروس جدید میکشونن تا منو حرص بدن. 

ر

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
خب شرایط مشابهی داریم. ولی بربرادرشوهرم هنوز مجرده ولی مطمئنم از لج منم شده همه دعوتش میکنن نه یکبار ...

خیلی حس بدی ب آدم دست میده انگار همه دشمنتن اونم بی دلیل

2706