2703
2553

ایرانی نگا نکن🙄

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سریال سالهای دور ازخانه امروز قسمت 2 اومد باحاله ...فیلم هم همشون چرتن ایناکه سی دیش اومده ..طنز مبتذل و دم دستی ...فقط اتاق تاریک و بدون تاریخ بدون انقضا تو جدیدیاا خوبن

بمب یک عاشقانه رو خودم ندیدم ولیییی خیلی تعریفشو شنیدم حتما تو اولین فرصت نگاش میکنم 

تیزرش رو دیدم فک کنم جالب باشه😊

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم♡من ه م ی ن ۱ دونه ام♡
2714

وایییییی گندممم جونم یه فیلممم خیلییی قشنگ بزار برو تو بغل شوهرت باهم ببینید و حال کنید یکلی هم چیز های خوش مزه بیار باهم بخورید خعععلییییییییییییی حاللللللللللل میدهههههههه😍😍😍😍

وایییییی گندممم جونم یه فیلممم خیلییی قشنگ بزار برو تو بغل شوهرت باهم ببینید و حال کنید یکلی هم چیز ...

اون اینجور فیلمارو دوست نداره . عاشق فیلماییه که وحشی بازی و بزن بزن  داره😏😏😏😏

خودم تنهایی میبینم حال میکنم🤣🤣🤣البته بدون خوراکی چون رژیمم😣😣

خوشحال میشم پیجم 
اون اینجور فیلمارو دوست نداره . عاشق فیلماییه که وحشی بازی و بزن بزن  داره😏😏😏😏 خودم تنهایی ...

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اون اینجور فیلمارو دوست نداره . عاشق فیلماییه که وحشی بازی و بزن بزن  داره😏😏😏😏 خودم تنهایی ...

خوراکی کم کالری که میتونی بخوری هویچ و خیارو و کلم و کاهو و از این چیزا بخور 😂

2706