2737
2734

سلام دوستان

من ۲۷ سالمه دو سال و نیمه ازدواج کردم

از نوجوونی مشکل تنبلی تخمدان داشتم که باقرص مرتب بودم الان یه سال بیشتره قرص نمیخورم و با متفورمین و ویتاگنوس دو ماه یبار پریود میشم

قصد بارداری دارم یبار هم پیارسال رفتم پیش دکتر قوامی عادل چون قصد جدی حاملگی نداشتم دیگه درمان ادامه ندادم

از نوجوونی هم پیش دکتر کاتب میرفتم چون دکتر بداخلاقیه دوسش ندارم😢

الان تعریف این دکترو خیلی شنیدم دوس داشتم برم پیشش ولی نظرات و که خوندم دیدم اکثرا برای مشکلای جدی تر پیششون رفتن و ظاهرا هم وقت دهیشون خیلی طولانی مدته

میشه راهنماییم کنید ببینم اصلا با مشکل من که هنوز داروی خاصی برای درمان نخوردم و شروع نکردم برم پیش ایشون یا دکتر دیگه ای که تو زمینه تنبلی تخمدان هست که زودتر درمانم و شروع کنم و نتیجه بگیرم؟چون سنمم نسبتا خوبه نمیخوام فرصتام با دکتر رفتن بیخودی از بین بره

ممنون میشم راهنماییم کنید

حسبی الله❣️رب هب لی من لدنک ذریة طیبه انک سمیع الدعا🙏🏻

س عزیزم تخم اردک بخور برا تنبلی تخمدان

دوستون دارم خانواده عزیزم.همسر عزیزم نمیدونم چرا بی تو نمیتونم تو منو جادو کردی  تورو خدا برا زندگیم دعا کنید ک همیشه خوشبخت باشم برام صلوات میفرستین؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخمدان رو فعال میکنه

دوستون دارم خانواده عزیزم.همسر عزیزم نمیدونم چرا بی تو نمیتونم تو منو جادو کردی  تورو خدا برا زندگیم دعا کنید ک همیشه خوشبخت باشم برام صلوات میفرستین؟؟
2731

از یه روستا یا مرغداریا بپرس حتما پیدا کن 

باشه ممنون ازتون🙏🏻

فدات گلم

2738

منم مشکل تنبلی تخمدان داشتم و باردار نمیشدم تا اینکه رفتم پیش خانم دکتر طاهری توو مرکز مام،خدا خیرش بده خداروشکر بالاخره باردار شدم به نظرم آدم جای اینکه بیخودی وقتشو با این دوادرمونای سنتی و اینور اونور رفتن تلف کنه بره یه جای خوب و مطمئن خیلی بهتره