2737
2734
عنوان

قبل خواستگاری چیکار کنم

228 بازدید | 19 پست

من با یکی دوستم که خودش دوس داره زودتر بیاد خواستگاری 

حالا پیش مشاور ازدواج گفتم بریم

خودم چیا ازش بپرسم البته خب خیلی با هم رفیقیم و میشناسمش

از مسیولیت های ازدواج میترسمم ۲۹ سالم هس😐

با اجازه استارتر من ي نيتي دارم ميخوام ٦٠سب نيت كنم ك سوره بقره بخونم  نذرم براورده بشه

حالا خواستم بپرسم ميشه ٦٠شب نيت كنم يا نه بايد ٤٠چله بگيرم ٤٠شب بخونم

یکم بیوگرافی ازش بگو مجانی برات آنالیز کنیم 😁

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با اجازه استارتر من ي نيتي دارم ميخوام ٦٠سب نيت كنم ك سوره بقره بخونم  نذرم براورده بشه حالا خ ...

سوره بقره تا 60 سال طول میکشه بخوای بخونی. یه سوره کمتر بردار ختم بقره نشنیده بودم

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
بله رو بده دیگه تا ترشی نشدی

انقدر هلاک شوهر هستی یعنی 😓

ترشی! 

2738
یکم بیوگرافی ازش بگو مجانی برات آنالیز کنیم 😁

چی مثلاا

ادم خوش قلبی ذاتش خوبه شوخه دست و دلباز 

اخلاقامون مچه

سبک زندگیمون مثل هم

برای من اخلاق و مچ بودن مهمه

مسیولیت پذیز

کنارش ارامش و امنیت دارم

چی مثلاا ادم خوش قلبی ذاتش خوبه شوخه دست و دلباز  اخلاقامون مچه سبک زندگیمون مثل هم برای من ...

چه مدته همو میشناسید

یه برگه بردار خصوصیات همسر ایده آل تو بنویس و اونایی که این پسر داره تیک بزن

یه قسمت دیگه خصوصیاتی که نمیخوای داشته باشه همسرت، و تو شخصیتش بررسی کن که نداشته باشه مثل دخانیات، خساست، احترام به حقوق برابر و...

ببین چه آینده ای برای زندگی مشترکش در نظر داره و با آینده ی مورد انتظار خودت مقایسه کن

در نهایت جمع بندی کن

2706