2726
عنوان

حرکات جنین

351 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من هفته 20 بارداری هستم و از هفته 13 حرکات جنین رو حس میکردم اونموقع ها که کوچیکتر بود قشنگ مثل یه ماهی تکون میخورد و حرکاتشم زیاد بوده اما الان با این که بزرگتر شده کمتر تکوناش و حس میکنم به شکمم دست میزنم میبینم جاش عوض شده ولی من حس نکردم یکم نگرانم کسی تجربه ای داره؟

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جاشو حس میکتی.جدی.

من هفته هفدهم هستم.یه چیزی شبیه قلقلک حس میکنم تقرییا از چندین هفته قبل از هفته های دوازده سیزده.اما جاشو نمیتونم تشخیص بدم.چطوری حس مسکنس.چون بیشت هفته ای حس میکنی یعنی

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
2728
جاشو حس میکتی.جدی. من هفته هفدهم هستم.یه چیزی شبیه قلقلک حس میکنم تقرییا از چندین هفته قبل از هفته ...

بعضی وقتا یه چیز تیز میاد زیر دستم میگم حتما دست و پاشه بعضی وقتا هم سفت و گرد میگم حتما سرشه ولی خوب گاهی اوقات میاد بالای شکمم زیر قفسه سینه بهم فشار میاره قشنگه قابل تشخیصه

جاشو حس میکتی.جدی. من هفته هفدهم هستم.یه چیزی شبیه قلقلک حس میکنم تقرییا از چندین هفته قبل از هفته ...

بعضی وقتا یه چیز تیز میاد زیر دستم میگم حتما دست و پاشه بعضی وقتا هم سفت و گرد میگم حتما سرشه ولی خوب گاهی اوقات میاد بالای شکمم زیر قفسه سینه بهم فشار میاره قشنگه قابل تشخیصه 

بعضی وقتا یه چیز تیز میاد زیر دستم میگم حتما دست و پاشه بعضی وقتا هم سفت و گرد میگم حتما سرشه ولی خو ...

عزیزم تشخیقت اشتباس. تو هفته 13 حرکت رودهات بوده. الانم بچه خیلی پایینه باید زیر شکم حس کنی.نهایت تا ناف

بنظرم اون چیزی ک حس میکردی حرکات روده هات بوده.... الانم فقط ضربه تو نقاط پایین باید حس کنی...

نه عزیزم من بارداری دومم هست برای همین زودتر حس کردم

چرا ولی مثل قبل قوی نیست انگار از عمق زیادی داره تکون میخوره خیلی حرکات ریزی حس میکنم

پس مشکلی نیست.اگه اصلاااا حس نکنی باید بری دکتر صدا قلبشو بشنوه.ولی اگه اینطوری حس میکنی چیزی نیست.یه هفته دیگه درست میشه

2706