2733
2734

میشه بگین کیستتون چه اندازه ی هست قرص خوردین خوب شدیاعمل کردین ؟؟من یک سال جلوگیری ندارم نمیدونم چرا بچه دار نمیشم یعنی امکان داره کیست داشته باشم ؟؟؟سونو رحم رو تو پریودی هم میگیرن ؟؟

بنی ادم بنی عادتن ☹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر با اجازه ات میشه من یه سوال بپرسم؟

امروز تاپیک زیاد زدم نمیشه دیگه😆

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2738
کیست مگه درمان نداره ک بدتراز قبل میشی 

چره درمان میشم ولی بعد یه مدت مقاومتش تنگار بیشتر میشه  اوایل یه دوره قرص با کیسهای ریز کم 

الان چندین دوره قرص 

با کلی کیست ریز و یه کیست ۳ سانتی 

و کلی درد 

تازه ورزش میکنم و مراقبم😣

یه مدت خوب بود الان بعد دوماه پری شدم دردم دارم ممکنه منم کیست داشته باشم

خب پس احتمالا کیسته ک با قرص جلوگیری رفع میشه و بعدشم ب راجتی برای بارداری میتونی اقدام کنی

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

سلام من ازسن بلوغم کیست داشتم الان که ازدواج کردم پانزده سالی میشه این مشکلو داشتم همیشه از آینده خودم میترسیدم که نتونم بچه دار بشم بارها وباره تومجردی دکتر رفتم ولی خوب نشدم پریودم ماها عقب میفتاد هشت ماهه ازدواج کردم دوماه بعده عروسی زیر نظر پزشک بودم چون متاهل بودم قرص دوفاستون باویتامین ای داد سه ماه استفاده کردم پریودم منظم شد تنبلی تخمدانم خوب شد عفونتم کمتر شد  ماهه چهار قرص تحریک تخمک گذاری داداستفاده کردم خداروهزارمرتبه شکر الان باردارم

2706