2726
عنوان

میشه یه راهکار بدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 25 پست
این از ضعف شخصیتشون که میخوان با توجه کردن و خرج کردن برای دیگران محبت جذب کنن از نظر اینا ۱۰ نفر را ...

نه ادم ضعیفی نیس

و ب اینا توجه نمیکنه

فازش اینکه میگه من باید ب بقیه کمک کنم ب همه تا خوشحال باشن

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی منو ندید گرفت و بخاطر بقیه هر کاری کرد چی؟ مثلا اواخر سرش خیلی شلوغ بود,جایی میخواستم برم منو ...

وظیفش بوده برسونتت. شما هم بگو دیگه آشپزی نمیکنم . زحمتش دیگه با خودته.

2728
با کوچیکترین کار قدردانش باش وذوق کن .ببین بقیه چجوری تشکر میکنن واکنش نشون میدن که شوهرت دوستداره د ...

اصا کسی ازش تشکرم نمیکنه بابت کاراش

انقد دربست در اختیار بقیه بوده وظیفشه انگار

بخدا همیشه قدردانشم و خوبیم فقط کافیه ی مهمون داشته باشیم یا یکی بهش زنگ بزنه و کاری بخواد ازش یعنی ...

😂منم شوهرم اینجوریه بهش میگم شورا شهر نمونه 😂بارها گفتم حتی لباساتم ازت بخوان میدی بهشون.یه مدت خیلی حرص خوردم اما به مرور خودش فهمید کارش اشتباه وکمترش کرد الانم که باردارم بیشتر بفکر بچه مون وجمع کردن پس انداز تا مردم.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
😂منم شوهرم اینجوریه بهش میگم شورا شهر نمونه 😂بارها گفتم حتی لباساتم ازت بخوان میدی بهشون.یه مدت خی ...

واییی پس اندازو ک نگوووو ینی هرچی جمع کنیم ی عروسی رفیقش باشه تمااااام هیچی پس انداز نداریم

تو چیکار کردی بهنر شد؟

بخدا دیگه خیلی دلشکسته م

وقتیم بهش میگم طلبکاره و میگه رفتار تو اشنباهه😢

اصا کسی ازش تشکرم نمیکنه بابت کاراش انقد دربست در اختیار بقیه بوده وظیفشه انگار

اره شوهر منم همین وضعیت.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
واییی پس اندازو ک نگوووو ینی هرچی جمع کنیم ی عرو متسی رفیقش باشه تمااااام هیچی پس انداز نداریم تو چیکا ...

من باهاش جنگیدم وسعی کردم قانعش کنم کارش اشتباهه اما متوجه نشد.ولش کردم.چندباری شوهرم کارش گیرافتاد ازاونا چیزی خاست رد کردن منم اونوقع بهش گفتم بیا این همه ازخودت ومن میزنی وهرچی داری دراختیارششون میذاری بااینکه میتونن کمکت کنن نمیکنن.چون هرکسی بفکر منافع خودشه.و...چندبار اینجوری پیش اومد بهترشد.وقتیم باردارشدم خیلی تغییر کرد الان بفکر اینده بچمون هست تا ولخرجی وکمک کردن به دوست واشنا ویا خرج کردن برا برادرزادهاش

اصا کسی ازش تشکرم نمیکنه بابت کاراش انقد دربست در اختیار بقیه بوده وظیفشه انگار

باباي منم همين جوره 

مامانم هم حرص ميخوره

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي